Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 30 èves kor felett lehet mèg...

30 èves kor felett lehet mèg igaz barátokat találni?

Figyelt kérdés
2022. okt. 23. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindig lehet. Csak ehhez az kell, hogy a másik fél hozzáállása is olyan legyen a dologhoz, mint a tiéd.
2022. okt. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy lehet. 36F
2022. okt. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
30 alatt se lehet.
2022. okt. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Édesapám 45 éves volt, mikor megismerte a legjobb barátját. Hét évet kaptak a sorstól, apám tényleg senkivel nem volt még annyira jóban, nagyon zárkózott ember, de a Sanyi olyanokat tudott róla, amiket én sem. Remélem, hogy egyszer nekem is lesz egy Sanyim, vagy lehetek én valaki Sanyija. Csodálattal néztem a kettejük közötti köteléket, eddig csak ikerpár ismerőseimnél láttam hasonlót.
2022. okt. 25. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Biztos lehet,de nagyon nehéz. Bizalmi, bensőséges kötelék ez, ami nem azonnal alakul ki.

Öt éve nincs barátom, és nem hinném,hogy a sors olyan kegyes lenne,hogy ad egy olyan embert,mint a fent említett "Sanyi".


Azt hiszem,egy ilyen bizalmi kapcsolat minden ember álma lehet...


54f

2022. okt. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!