Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elmennétek így egy baráti...

Elmennétek így egy baráti találkozóra? (féltékenység) 20/L

Figyelt kérdés

Röviden: egy hete összebarátkoztam egy férfival, mind a ketten baráti szinten chatelünk, és mára terveztünk meg egy közös kávézgatást. A férfi mostanában randizik egy nővel és a nőnek elmondta, hogy velem fog találkozni. Most pedig az a helyzet, hogy ő is ott lesz, mert nem engedi el a férfit egyedül.

Az a bajom ezzel, hogy nagyon szorongok új emberek társaságában, az még rátesz egy lapáttal, hogy a nő rosszat sejt rólam, pedig csak barátokat akarok. Nem akarom magamat drámába és kínos dolgok közé sodorni magam.



2022. nov. 12. 10:26
A kérdező szavazást indított:
Elmennék a találkozóra (max otthagyom őket)
Nem mennék el
21 szavazat
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Megőrülök:( végre lenne legalább egy haverom (külföldön nagyon nehéz kapcsolatokat kialakítani) és még ezt is el kell rontani.
2022. nov. 12. 10:38
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez konkrétan a hülyét csinálsz magadból dolog.

Nem tudom kinek hazudsz, magadnak vagy a pasinak....

Nyilván nem csak "baráti" dolgot akarsz.

Ne keverd a szart, ne menj el és a pasival se beszélgess/találkozz.

Annyi független férfi van hogy Dunát lehet feltölteni velük te meg egy olyan seqqfej után futsz aki le sem szar, hülyènek néz és barátnője van. Taps taps...

2022. nov. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy hosszú évek óta tartó, őszinte barátságról lenne szó, akkor bonyolultabb lenne a helyzet, de ha jól értem, a férfit csak 1 hete ismered.

Nem tudod róla milyen ember valójában, ki tudja, hogy adta elő a háttértörténetet erről a dologról.


A barátnője lehet eleve féltékeny típus, az is lehet, hogy csak megégette magát már párszor, de akárhogy is, egy 1 hetes csetelgetős beszélgetés miatt, én a helyedben nem tenném ki magamat ilyen kellemetlenségnek.


Lehetne boncolgatni, kinek van igaza kettejük közül, és persze az is lehet, hogy szépen összehaverkodtok a kávé végére mind a hárman, de őszintén: mennyi erre az esély a fentiek fényében?

Én a helyedben lemondanám, és elengedném a dolgot a fickóval.

Biztos, hogy kellemesebben is el tudnád tölteni azt az időt, kínos nevetgélés és szúrós pillantások nélkül.

2022. nov. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%
xd
2022. nov. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%
Minek akarsz felesleges harmadik lenni?
2022. nov. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
18%

Kérdező 3-asra készülnek csak mondom.

Én elmennék.

2022. nov. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Hát, eléggé negatívat érzek a barátnőjéből. Őt is 1 hete ismeri és 4x volt randijuk. Azt üzente nekem, hogy találkozhatok a férfival, de “le lesz foglalva”. Szóval, akkor minek is menjek el? XD

Ahj... Döntöttem gyerekek. Nem fogok elmenni. Ebből minden csak jó nem fog kisülni. Rendesen furcsán érzem magam. Valszeg mind a ketten röhögnek rajtam, de ezt már megszokhattam volna.

Független nőket és férfiakat fogok keresni. Nem kell nekem dráma. 🤡

2022. nov. 12. 11:40
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Ajáld fel nekik a hármas hancúrt és hátha belemennek. :)
2022. nov. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
7 a bohóc te vagy mert nős faszi kell neked
2022. nov. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
8# nem, köszi🤡
2022. nov. 12. 11:59
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!