Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tegyem túl magam egy...

Hogyan tegyem túl magam egy barát elvesztésén?

Figyelt kérdés

10+ éves barátság volt, én nő, ő férfi mindketten 30+. Nekem családom van, ő szingli. Nem volt semmi közöttünk soha, de fontos volt nekem, mint ember, tudtunk komoly dolgokról is beszélgetni és jól elvoltunk. Aztán egyik pillanatról a másikra elkezdett nyomulni. Nem zavarták a körülmények vagy az, hogy én többször szóltam, hogy túllép egy határt azzal, amiket ír. Aztán a hétvégén volt egy komolyabb beszélgetésünk erről, amiben elmondtam neki, hogy tőlem ne várjon semmit és ha csak azért ilyen velem, mert remél valamit, akkor hagyjuk az egészet. Erre ő megsértődött, elég csúnya dolgokat mondott nekem, amiket nem is értettem, én sosem bántottam őt, még ebben a helyzetben sem majd másnapra letiltott egy szó nélkül.


Én meg most tökre hülyén érzem magam, itt maradtam lezárás nélkül, rohadtul hiányzik mert tudom, hogy soha nem lesz köztünk már semmi (mármint a régi barátság), közben meg dühös is vagyok, mert így bánt velem és nem érdemli, hogy sirassam és persze közben magamat is hibáztatom, hogy én nem voltam elég jó. Eskü rosszabb, mint egy szakítás... hogyan lehet ezen túllépni? :(



2022. nov. 30. 17:01
1 2
 11/13 he84 ***** válasza:
26%
Ez tévedés és általánosítás, nem minden férfi akar többet barátságon kívül nőkkel, főleg ha nem vonzódik hozzá. Nagyrészt saját tapasztalat.
2022. nov. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
Álomvilágban éltél, ideje volt felébredni. Férfi nő barázság nem létezik. Hozzámentél valakihez, aki elfogadta ezt a hamis barátságot, most pedig a papucs férjed maradt neked. Szembe kell nézni a valósággal, ideje felnőni.
2022. dec. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 he84 ***** válasza:
45%
Tévedsz 12-es válaszoló, igenis létezik. Csak mert valaki nem tapasztalja és tagadja az igazságot, az nem jelenti azt, hogy nem létezik. Én is és sokan mások is tapasztalták, hogy igenis van. Nyilván nem minden helyzetben és nem mindenkinél, ez függ dolgoktól, de ettől még létezik.
2022. dec. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!