Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek csak barátkozni akar?

Szerintetek csak barátkozni akar?

Figyelt kérdés
Csütörtökön történt az eset. Óráim után voltam, épp tartottam hazafelé. De a suli előtt megállít egy osztálytárs, egy srác, aki pedig nem arrafelé lakik, de elkísér. Beszélgetünk. Sok mindenről, hobbiról, barátokról, meg olyan hétköznapi dolgokról, mint kedvenc tantárgy, vagy kedvenc tanár. Egyszer csak meghív egy hamburgerre. Megettünk egy-egy hamburgert, utána még beszélgettünk kicsit, majd elköszöntünk egymástól és hazainduktunk. Na most akkor az van, hogy én is fiú vagyok 18 ő pedig szintén fiú, és szintén 18. Nemtudom, hogy csak barátkozni szeretne, de nagyon intenzíven, vagy esetleg mást is érezhet. Nekem személy szerint ugyanolyan a szemembe hogy meleg, vagy nem. (nem látszik annak). Szerintetek?

2022. dec. 4. 00:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
91%

Ez elég bizonytalan helyzet, lehet hogy tényleg meleg, és akkor így érthető, hogy miért történt ez, de én simán el is tudom azt is képzelni, hogy hetero, csak felcsillant a szeme rád, hogy milyen jó lenne veled barátkozni.


Tehát ezt neked kell kitapasztalnod róla.

2022. dec. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
96%
Lehet, hogy nincsenek barátai és osztályban nem mert odamenni hozzád, ezért suli után kezdett beszélgetni. Persze az is lehet, hogy meleg, de ha nincsenek barátai, az is elég jó ok, hogy ennyire "lelkes" legyen.
2022. dec. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!