Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek hogy lehet ebből...

Szerintetek hogy lehet ebből a baratságból jól kijönni hogy ne legyen sértődés?

Figyelt kérdés
Nagyon jó barátok voltunk egy nővel, de azt mindketten tudjuk hogy ez már kicsit több volt mint barátság, mindkettőnk részeről, ezt egymás tudtára is hoztuk hogy neha már hiányzunk egymásnak, ha pár napig nem találkozunk. Most úgy néz ki hogy az ex pasija bevet mindent hogy vissza szerezze magának, és a hölgy is gondolkozik rajta, nem tudja mit akar, de szerintem még szerelmes belé. Viszont én ki szeretnék maradni az egészből, mert a hölgy tőlem kér tanácsot hogy mit tegyen, mert én olyan jól látom a dolgokat, stb stb. Szinte minden nap keres telefonon, messengeren, persze nem csak erről a dologról beszélünk, de azért fel felhozza. Ha pedig összejönnek, akkor ezen a köztünk levő kapcsolaton lazítani kellene, mert a pasinak nem fog tetszeni, hogy mindennap beszélünk illetve írunk egymásnak. Megbeszéljem vele, vagy majd ahogy a pasi visszaszerzi, fel fog hagyni hogy velem töltse az idejét? Magyarul le fog sz.rni. Én könyen túllepek rajta, csak haragot nem szeretnék hogy én rázom ke, a lazább barátság maradhat felölem, de szorosabb nem. Szerintetek?
2022. dec. 18. 07:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha az életkorokat meg lehetne tudni, a tanácstalanságra esetleg érdemi ötletek íródnának a válaszolóktól...


Szerintem 40 és 50 év között tud KOMOLYABBAN(!) érettebb döntéseket hozni egy ember. Na jó, legyen 30 év az alsó korhatár.

2022. dec. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én 39, a hölgy 36 éves. Ez lemaradt, bocsi.
2022. dec. 18. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!