Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mennyire önző,magamnak való...

Mennyire önző,magamnak való dolog ha ezentúl egyedül csinàlok meg programokat?

Figyelt kérdés
Csinàltam ilyet màskor is és nagyobb belső egyensúly volt bennem.Elegem van màr az olyasmiból,hogy egyes emberek velem szinhazat,mozit,koncertet meg egyebet csak tervezgetnek utàna meg màssal mennek el.Éppenséggel meg is lennék ezek a programok nélkül ha meg épp lesz kedvem hozzà inkàbb elmegyek egyedül mint hogy hivjak valakit es az folytonosan elutasitsa.Az nagyon faraszto tud lenni.Egy napos kirandulasokra is volt hogy elmentem egyedul,van hogy kavézni,cukraszdaba is beultem egyedul persze nem szorakozni de volt kedvem meginni egy kavet,megenni egy sutit.Ha màsnak nem vagyok elég fontos akkor az leszek önmagamnak 🙂igy sok streessztől,gondolkodàstól kímélem meg magam és még jól is fogom érzni magam.Persze nem az mondom hogy senkivel se fogok talàlkozni.De egyes emberekkel ezt a stratégiàt fogom alkalmazni sajàt nyugalmam érdekében.
2022. dec. 26. 12:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez egy szuper dolog :)

Én is sokáig ragaszkodtam ahhoz, hogy minden programra elhívjak magammal valakit mert úgy éreztem így illik és én sem mertem egyedül menni vagy legalábbis azt gondoltam úgy nem lenne annyira élvezetes, nem szokás, mit csináljak ott egyedül stb. Aztán nagyon sokszor előfordult velem is, hogy az illető végül mással ment el a velem

megbeszélt programra…. vagy az utolsó pillanatban lemondta, vagy eljött csak közben minden mással volt elfoglalva (pl. telefonálgatott), vagy nem is találtam olyat, akit szintén érdekelt volna a kinézett program. Úgyhogy én is rávettem magam, hogy elmenjek egyedül is ide-oda. Először furcsa volt, de már nagyon megszerettem. Nem mondom, valami tényleg inkább társas program vagy vannak ilyen “üres járatok”, amikor unalmasabb vagy kellemetlenebb, de nekem nagyon pozitív élményeim vannak. El szoktam menni én is kávézni vagy enni olyan helyekre, ahova amúgy nem járok, de voltam már így fesztiválon is, múzeumokban, túrán. A következő cél az utazás, de ahhoz még nyuszi vagyok :D Ha vannak olyan barátaid stb., akikkel nagyon egy rugóra jár az agyatok akkor valószínűleg egyébként sem olyan bonyolult, de nekem nagy könnyebbség, hogy nem kell másokhoz alkalmazkodnom és ténylegesen meg tudom valósítani, amit szeretnék.

2022. dec. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nalam az hozta ezt az alternativat hogy epp az volt a velem megbeszelt programra amit terveztunk mindig massal ment el az illeto.Igy programokra mar nem fogom hivni.

Koszi a tippeket a muzeum,fesztival is jo otlet.Ugy gondoltam hetente legalabb egyszer csinalok valami privat programot 😉

2022. dec. 26. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!