Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy lehet több barátom, hogy...

Hogy lehet több barátom, hogy legyek a suliban menő?

Figyelt kérdés
Gimis vagyok,általános iskolából is vannak barátaim, iskolán kívül is és itt gimiben is viszont ezt nem mondhatom egy egész nagy baráti társaságnak, ők Inkább így külön vannak mert nincsenek egy hullámhosszon annyira, viszont szeretnék egy ilyen nagy baráti társaságot. Van egy elég menő baráti társaság. Ők mindig rendeznek egymás között házibulit, együtt isznak stb viszont én nem tudom hogy közéjük hogy kerülhetnék esetleg be,hiszen már egy elég összeszokott csapat. És szeretném hogyha több barátom lenne mert Például most is otthon vagyok szilveszterkor és mindenkinél látom hogy valahova elmegy Én viszont nem tudok sehova sem, Szerintetek hogyan legyen több barátom és hogyan kerüljek a menőkhöz? Köszi előre is.

2022. dec. 31. 21:49
 1/3 anonim ***** válasza:
57%
A menőzés már igencsak visszatetszést keltő... Úgy derékbatöröd az életed az eszetlen menőzéssel, hogy azt talán már kiegyenesíteni soha nem fogod tudni. A menő szónak van egy pejoratív, rossz felcsengésű hangzása, jelentése, ne menőzni akarj, hanem tanulni, intellektuálisabbá akarj válni.
2022. dec. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%
Legyél inkább csendes, de határozott fajta. Nekem bejött. Magányos farkas. Amolyan Statham-figura. Na, jó, azért annyira nem vagyok kemény, de szerintem megérted te, mit akarok ezzel mondani. Lehetsz egyedül is tekintélyt parancsoló ember. Ami ütközik az elveiddel, arra lazán mondj nemet. Nem kell feszengedni, csak mondd, hogy "Nem." Ennyi a titok.
2022. dec. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
37%
Inkább legyen csak egy, maximum kettő barátod, de azokra bármikor számíthass, - mint legyen 500 olyan "barátod", amelyik az első, számára kedvezőtlen körülmény megismerését követően cserben hagy!
2023. jan. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!