Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok mit tennétek/mondanátok...

Lányok mit tennétek/mondanátok ha egy pasi haverotok random elmondaná nektek hogy 12 cm-es a pénisze mereven?

Figyelt kérdés
Kettesben innátok a kávét, és egyszer csak elmondaná nektek poénból ezt az információt. Mi lenne erre a válaszotok?

2023. jan. 6. 19:06
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
90%
Hát, engem nem hatna meg a dolog, annyit mondanék, hogy beszélgessünk inkább a hüvelygombáról:-D
2023. jan. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
69%

Kávézgatás közben??


Lehetőleg ne azzal kavarja meg a kávét...

2023. jan. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
60%
Ilyet férfi csak viccből mondana és akkor ő is röhögne rajta.
2023. jan. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
A válaszok alapján akkor nem dobom be ezt a mondatot a barátnőmnek holnak ha átjön. Nem tudom miért, de nagyon érdekel hogy szerinte elfogadható méretnek számít vagy nem. Gondoltam random poénként jobban feloldunk a témával kapcsolatban ha így mondom el.
2023. jan. 6. 19:52
 15/27 anonim ***** válasza:
86%
Mondanám, hogy pasimnak meg 18.
2023. jan. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de -férfiként- egyszerűen nem értem, hogy semmi más témád nincsen a pöcsödön kívül??!

Sajnálom a barátnődet.

2023. jan. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
96%
A fejembe azt gondolnám "Nekem erről miért kellene tudnom?", de csak röhögnék hogy ha te mondod. Nekem nem szokásom a fiú barátaim fasz méretéről gondolkodni, úgyhogy ennél több gondolatot nem fűznék hozzá. Te ismered őt, van olyan barátnőm aki viccelődne hogy legalább vastag? Én csak kényelmetlenül érezném magam, ő nem. Ennél vannak jobb témák.
2023. jan. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
92%

Hát ha a haverom, akkor nem fogok dugni vele, de azt azért elmondanám, hogy nincs oka szégyenkezni, nekem pl. nagyon kicsi a vaginám, ami 14 centi fölött van, az már fáj. A legtöbb nőnek örömet tudna szerezni egy mikropénisszel is (12 centi nem az), ha tudnák a férfiak, hogy kell örömet okozni egy nőnek. Szerintem a legtöbb amúgy itt bukik el, azt hiszi, hogy elég, ha beteszi, akár szárazon, kit érdekel.

Légyszi srácok, kérdezzétek ki a nőt, akivel dugni fogtok, hogy milyen fantáziái vannak, mit szeretne, sokkal jobb lesz a szex mindkettőtöknek. És fektessetek hangsúlyt az előjátékra. Simogassátok, nyalogassátok, mondjátok el sokszor, hogy gyönyörűnek találjátok.

2023. jan. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
89%
Azt mondanám, hogy "Köszi, ez túl sok...információ."
2023. jan. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

ha az őszinte véleményére vagy kíváncsi, akkor ne poénosan kérdezd meg. Ha engem poénosan kérdeznek úgy válaszolok, de annak köze se lesz a valódi véleményemhez.


Amúgy meg igen elfogadható méret ne stresszeld ezen magad.

2023. jan. 7. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!