Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megéri-e megbeszélni vagy...

Megéri-e megbeszélni vagy hagyjam inkább?

Figyelt kérdés

Van egy lány (osztálytárs) akivel 1 évvel ezelőtt randiztam egy könyvtárban. Azóta azt terjeszti a hátam mögött, hogy volt egy ,,incidensünk" a könyvtárba, azaz rányomultam a könyvtárban. Pedig egy újjal se értem hozzá. Mindketten Olvastunk egy könyvet, ő valami hülye részletén meghatódott (szerintem csak megjátszotta) én közelebb mentem hozzá, hogy mi a helyzet. Még korábban meg lett beszélve hogy utánna elhívom valamit inni, forró csokit vagy vlmit. De ő a könyvtárban azt mondta hogy mindjárt megy a busza és mennie kell. Aztán utána rám írt hogy legközelebb a többi barátunk is jöhetne velünk együtt a könyvtárba (egy baráti közösségbe tartozunk). És azóta folyton azt hallom vissza hogy rányomultam. Megéri-e vele tisztázni a dolgokat vagy hagyjam a francba? Aki fontos nekem az úgyis tudja hogy nem csináltam semmi rosszat.



16, fiú



2023. jan. 14. 17:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Vagy éppen ez a baja, hogy nem nyomultál rá. A tini csajokat a legnehezebb megérteni amúgy is.

Szerintem hagyd a fenébe.

2023. jan. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egyébként van alapja, mert elég sokszor azon kapom hogy engem bámul, illetve a héten is felköszöntött névnapomkor én meg letudtam egy ,,Köszi"-vel úgy hogy egész végig a telefonom bámultam.
2023. jan. 14. 18:37
 3/3 A kérdező kommentje:
De akkor hagyom is inkább, nem érdemli meg hogy vele foglalkozzak
2023. jan. 14. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!