Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy lehet introvertált...

Hogy lehet introvertált személyből extrovertáltá vállni?

Figyelt kérdés
Mikor például elmegyek a barátaimmal, ők 90%-ban ignorálnak és igazából nem tudok mit hozzászólni a beszélgetésükhöz sem.

2023. jan. 14. 19:41
 1/10 anonim ***** válasza:
96%

Leginkább sehogy, de ne is erőltesd! Ilyen vagy és kész!

Akik szeretnek, vagy szeretni fognak, azok így szeretnek, így fogadnak el és nem akarnak megváltoztatni.

(Akik ignorálnak, azok nem a barátaid.)

2023. jan. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Az introvertáltak belül élik a világot, és ez így van jól. Megfigyelted már, hogy az extrovertáltak mennyit tudnak üresen fecsegni a semmiről? Ilyen akarsz lenni?
2023. jan. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos tényleg sehogy. Próbálj máshogy szórakozni, pl kettesben valakivel.
2023. jan. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Extrovertáltból csinálhat belőled az élet introvertáltat (ahogy belőlem is), de a fordítottját nehezen tudom elképzelni.
2023. jan. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

"Megfigyelted már, hogy az extrovertáltak mennyit tudnak üresen fecsegni a semmiről?"


Ez egy olyan tehetség, amit én úgy érzem soha nem tudnék elsajátítani.

2023. jan. 14. 20:31
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg sehogy, sajnos. De emiatt ne csüggedj. Ilyen vagy, amivel korántsem vagy egyedül, és ne akarj megváltozni. Biztos vagyok benne, hogy hamarosan találsz olyan barátokat, akik elfogadnak, tisztelnek téged, ahogy kell. És nem mellesleg, oda is figyelnek rád.

Azokat, akik ilyen szinten ignorálnak, nem lenne szabad barátnak nevezni.

2023. jan. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is barátkozok extravertáltakkal, de nem vesznek semmibe.
2023. jan. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Én jól kijövök velük is, pedig nálam nagyobb introvertáltat nem hiszem, hogy lehetne találni. Viszont jól tudok kommunikálni, csak gyorsan lefáradok benne.
2023. jan. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Idegrendszeri alapjai vannak a dolognak, megváltoztatni nem nagyon lehet. Szoktatni lehet maximum magadat a társas helyzetekhez, hogy jobban bírd őket, de valószínű, hogy ezután sem fogod olyan szinten igényelni a társaságot, mint amennyire meg tudsz edződni, hogy "ellegyél" vele.
2023. jan. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, tapasztalat.
2023. jan. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!