Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Gimis ismerkedés/ gólyatábor?...

Gimis ismerkedés/ gólyatábor? Mire érdemes készülni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!!

Tudom, még korai de az agyam csak ezen kattog. Most megyek idén nyáron gólyatáborba, és aggódok. Nem is kicsit:( Sajnos az idő múlásával zárkózottabb lettem, erőltetetten próbálok beilleszkedni stb.

A gólyatáborban (gimis) könnyen megy az ismerkedés vagy inkább baratságtalan parasztok a tagok? Nem szeretnék rossz társaságba keveredni akiknek törhetem magam hogy megfeleljek.

Mik az élményeitek? Rossz tapasztalatok is érdekelnek ha valaki olyat élt meg.Szeretnék felkészülni mindenre ami ott vár



2023. jan. 14. 22:29
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
19%

"Javítóintézet....hmm nem hangzik rosszul:)"


elmebeteg, sürgősen menj pszichológushoz

2023. jan. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
pszichológusokból elég volt egy életre. Meg amúgy nem komolyan értettem:)
2023. jan. 14. 23:31
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem annyira unalmas volt, hogy már alig emlékszem rá. Volt valami vetélkedő, ennyi maradt meg.
2023. jan. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
94%
Mi lenne? Semmi extra, mintha elmennél valami nyári táborba, csak annyi hogy ezek az osztálytársaid lesznek.
2023. jan. 15. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
88%

Volt szerencsém középiskolásokkal kétszer is gólyázni,még tanárként.

Amit az 1-es és 3-as ír,egyáltalán nem túlzás.

Szinte nem aludtunk semmit,egész éjjel jártunk,hogy próbáljunk valami rendet tartani.

Egyik oka volt a tanárságom végleges otthagyásának.Pedig ez egy "elit" középiskolának számított.

2023. jan. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
43%
Nem értem, miért tartják itt egyesek túlzásnak, amiket a többiek írtak. Teljesen reális. Látszik, hogy itt nem sokan voltak még gimis gólyatáborban, csak rózsaszín, habcukor kis világukban álmodozva van némi elképzelésük, hogy milyen lehet.
2023. jan. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
És az is látszik, hogy egyesek meg az amerikai gólyatáborok, filmben vagy sorozatban látott eseményeit akarják, magyar valóságnak beállítani. :D
2023. jan. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
29%
#17 hát én pl. soha nem láttam még filmben gólyatábort, sőt, sehol máshol, a saját gólyatáboromon kívül. De irigylem a naiv vattacukor lelked. :)
2023. jan. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Te valami perverz papa vagy, hogy ilyen szavakat használsz? :D Mert így érthető lenne, hogy miért fantáziálgatsz soha át nem élt, irreális gólyatáborokról.
2023. jan. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 NTBS ***** válasza:
82%
Szerintem felesleges. Majd megismered őket szeptemberben. Inkább menj olyan helyre, ahol tanulsz, látsz valami hasznosat, érdekes dolgot.
2023. jan. 17. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!