Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az extrovertáltakat feltölti...

Az extrovertáltakat feltölti a konfliktus?

Figyelt kérdés

A főnököm folyton konfliktust generál velem és az elején tartom magam de mivel nem áll le idővel mindig felőröl és végül inkább nem megyek bele többe hadd nyerjen mert én ki vagyok merülve ő meg tök jól van, tele energiával.

Az extrovertáltak idegrendszere erősebb, több stresszt és konfliktust elbír, vagy egyenesen élvezik az “izgalmakat”?


2023. febr. 20. 14:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül. Lehet valaki úgyis extrovertált, hogy utálja a konfliktusokat, mindig nagyon kedves mindenkivel, akár lehet ilyen people pleaser is.
2023. febr. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

1


Oké de azt nem is állítottam, hogy ilyen nincs.

Csak azt kérdeztem, hogy az extrovertáltak jobban bírják-e a konfliktust amennyiben van konfliktusuk és jobban feltölti-e ez őket mint az introvertáltabb embereket.

2023. febr. 20. 14:28
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, csak sokat pletyiznek, némelyik példány többet mint egy nő
2023. febr. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem én viszonylag extrovertált lehetek, legalábbis imádok bulizni, és emberek között lenni, pedig nem vagyok már tini, sőt.

Ettől függetlenül minden konfliktushelyzetet kerülök, kifejezetten megalkuvó típus vagyok. Pont tegnap mondta a férjem, hogy a problémáim nagy része abból adódik, hogy nem tudom kommuniálni az igényeimet, és ez így is van. Bárkitől bármit elviselek, csak ne legyen konfliktus, legfeljebb csendben lelépek a végén, és többet nem lát.

Mások konfliktusai viszont szórakoztatnak, ha nem vonnak bele. Főleg az egyik gyerekem osztályában a szülők között megy állandóan balhé a Messenger-csoportban, mindenen összevesznek nagy nyilvánosság előtt, én meg készítek egy tál popcornt, és követem a fejleményeket.

2023. febr. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2023. febr. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
Inkább az tölti fel hogy mivel a főnököd ezért visszaélhet a helyzetével, magyarországon mindenki ezt csinálja a beosztottjaival aki minimális hatalmat kap.
2023. febr. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
40%

Első körben azt kéne megvizsgálni, hogy jól végzed-e a munkádat, vagy mi a gond pontosan...


Extrovertált vagyok és kimondottan utálom a játszmákat!

Szerintem egyáltalán nem ezen múlik!


Amúgy ha az extovertált kiadja a gőzt, az introvertált meg lenyelni (amúgy ezt sem tartom így fekete-fehérnek, de a nézetedből ez jön le), akkor ki bír el több konfliktust? :P

2023. febr. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

7


“ Amúgy ha az extovertált kiadja a gőzt, az introvertált meg lenyelni (amúgy ezt sem tartom így fekete-fehérnek, de a nézetedből ez jön le), akkor ki bír el több konfliktust? :P”


Hát az extrovertált győztesen jöhet ki és tovább fújódik amúgy sem kicsi egója. Meg meg is könnyebbül. Az introvertált meg előbb-utóbb megbetegszik mert le kell nyelnie a sok szhart.

2023. febr. 20. 15:56
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Tudod te egyáltalán, mit jelengenek ezek a hosszú idegen szavak, amikkel dobálózol? Mert az extrovertált baromira nem az, akinek "nagy az egója", hanem az, akit a társaság tölt fel.

Egy introvertált is el lehet szállva magától, ahogy az ebben a kategóriában sok kérdésbe látszik is.

2023. febr. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Tesóm extró, gyökér.

Inkább csak annyi, hogy az extróknak ha van feszültség, nem belül próbálják megoldani általában, hanem kívül. Nem tudják bent tartani és feldolgozni.


Tesóm SOSE tudja visszafogni magát, szinte nevetséges, hogy másnap is csak jön és darálja, el se tud szakadni a beszélgetésből, bár elég gyerekes is a személyisége.


Szerintem eléggé feltöltődik tőle, igazságot szolgáltat azt érzi, hogy most jól megmondja a magáét. Aztán őrlődik, újra eszébe jut mit akar mondani, és jön mondani. (Természetesen 10000 óra emberelemzés után és önelemzés után porrá alázom introvertálként, mert facebookon kívül ő mást sosem olvasott.)

2023. febr. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!