Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Higgyek a barátnőmnek vagy ne?

Higgyek a barátnőmnek vagy ne?

Figyelt kérdés

Nagyon jól éreztük magunkat 3-an.

Ugye én fél éve kezdtem el járni az új iskolába mert az előző én bántottak. Azt mondták itt , hogy ők nem közösítenek ki engem erre pont az aki nagyon rám volt nyomúlva, de nem volt valami kedves elkezdett valamiért bunkó lenni velem és kértem hogy beszéljük meg de nem válaszol. Az a lány akivel nagyon jóba lettem , neki nem nagyon tudok pár napja hinni mert a bunkó lány követi mindenhová ők nem barátok elvileg . Viszont folyton én kezdeményezés a beszélgetést és szerintem a kedves lánynak eszébe sem jutna . Már kértem, hogy ne mindig én kezdeményezzek . Persze ajándékot kért tőlem születésnapjára amit már megcsináltam. Nem tudom hogy csak kihasznál vagy tényleg a barátom mert amúgy sír utánam és ő tényleg kedves. Veletek volt már olyan hogy ég bunkó lány tönkre tette a jó barátoddal valamennyire a kapcsolatod?



2023. ápr. 16. 10:07
 1/2 anonim ***** válasza:

szerintem, picit hagyd most békén a kedves lányt és próbálj meg nem foglalkozni vele. Ha érdeklődik utánad egy idő után nincs baj, viszont ha nem én elgondolkodnék azon hogy bejezzem a barátságot

Kitartást!!! (:

2023. ápr. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2023. ápr. 16. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!