Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vajon miért ír rám időnként?

Vajon miért ír rám időnként?

Figyelt kérdés
Van egy ellenkező nemű ismerősöm, aki időről-időre rám ír. De csak pár mondatot váltunk és ennek nem én vagyok az oka. Rég találkoztunk, az újabb találkozásra nem is nyitott, (se barátira, se romantikusabbra), akkor ez mire jó neki? Esetleg bűntudat, vagy egofényezés?

2023. máj. 7. 15:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%
Te latod pontosan az uzeneteket, az egesz kontextust, mi nem. Igy fogalmunk sem lehet rola.
2023. máj. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
37%
Nem meri kimondani, mit is szerretne. Esetleg tőled vár lépést, hogy kimond a vagy pozitív-, vagy negatív dolgot.
2023. máj. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam már rá, hogy esetleg nem meri kimondani. De én már megtettem korábban és azt elhárította. Akkor meg mire jó ez?
2023. máj. 7. 15:32
 4/15 anonim ***** válasza:
31%
Hibás az első két komment. Kontrollál az illető. Nincs érzés mögötte. Tudni akarja, hogy mit tudsz/hol állsz/ ill. más érdeke, de nem érzelmi. Azok szokták ezt művelni. Mögöttes szándék van mögötte, ami nem jó, és nem érzelmi.
2023. máj. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
35%

Az indítékot keresd meg, és azonnal feltudod göngyölíteni az egész előadását

Zárd le az információszerzésének a csatornáját, és idő kérdése és elkezd hibázni.

2023. máj. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Erre is gondoltam. Bár azért rosszindulatúnak nem tartom, sőt.

De akkor mi lehet ez a mögöttes szándék, ami nem érzelem alapú?

Ezt nem tudom megfejteni. Max úgy amit már írtam, hogy egofényezés neki.

2023. máj. 7. 15:47
 7/15 anonim ***** válasza:

6 "Bár azért rosszindulatúnak nem tartom, sőt."


Sosem tudhatod egy emberről, hogy valójában kicsoda-csak kemény helyzetben.


Ennek az eszköznek a használója, minden csak nem egyenes, függetlenül attól minek mutatja előtted magát. Nem használna ilyet, ha egyenes lenne.

2023. máj. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

6 A használt eszköz jellemzi az embert.


Olyan ember meg sosem jó, hanem a legromlottabb, aki fennen hangoztatja:


Szerelemben bármilyen fegyver megengedett. Aki ezt egyetlen egyszer is mondja, azt azonnal vágd ki a köreidből-már ha jót akarsz magadnak.

2023. máj. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
De akkor mondj egy lehetséges indítékot, ami nem egyenes. Milyen érdeke származik ebből?
2023. máj. 7. 15:56
 10/15 anonim ***** válasza:
45%

Basszus, milyen válaszok, mintha valami világhaborús csatát próbálnának kilogikázni. Aztán meg itt sírnak, hogy nincs barátnőjök, miközben úgy kezelik a másik embert, mintha valami ellenséges katonai vezető lenne. :D


Egyre több itt az elmebeteg.

Fszbúk üzenetekről úgy írni, mintha atomfegyver lenne.


Sanszos, hogy két fiatal kamasz, vagy nem sokkal idősebb gyerek vergődik, erre "elkezd hibázni" meg "kemény helyzet", meg "legromlottabb". Eskü, olyan érzésem van, mintha valami kínai kommunista kémekről menne a párbeszéd. :D

2023. máj. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!