Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy viselkedjek, ha rámírt...

Hogy viselkedjek, ha rámírt barátságból egy 20 évvel idősebb ember?/F

Figyelt kérdés
Nem tudom miket írjak neki. Csak velem egy korúakkal beszéltem eddig. Nem tudom miket természetes idősebbeknek írni. Akinek vannak idősebb barátai segítenének? Egyelőre próbálok lazának tűnni, de igazából nem vagyok az, félek, hogy gyerekesnek fog tartani, vagy kiakad rajtam.
2023. máj. 12. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Tisztelettel és félig magázd, barátságból:) Ahogy egy jófej idősebb tanároddal..avval nem lősz mellé, aztán ha jó fek ugyis azonnal tegeződésre fog váltani veled:) Utána már te döntöd el, hogy melyiket választod.
2023. máj. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ha van közös témàtok, és érdeklődési körötök gyorsan àt fogtok vàltani tegezésre. Azért mert életkorban idősebb nàlad, gondolkodàsban lehet ugyanolyan mint te. Írj úgy, ahogy a többi baràtodnak, ismerősödnek is írnàl.

Sok sikert🙂

2023. máj. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez nem a kor kérdése.

Mindig is jól kijöttem a fiatalokkal,a huszonévesekkel.Akikkel beszélgetek,minddel elsőre tegeződöm.Igaz,hogy nem is nézek ki a korombeli magyar férfiak színvonalán - szerencsére:)

Órák hosszat tudtam beszélgetni fiatalokkal,amit a korosztályomról nem tudok elmondani.Sajnos egysíkú,károgós mentalitás van már "nálunk".


Ötvenes férfi

2023. máj. 13. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha 10 éves vagy, ő meg 30 akkor jelentsd fel, mert pedofil lehet
2023. aug. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!