Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez nagyon gáz? Mi a véleményet...

Ez nagyon gáz? Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Az a helyzet, hogy tervezek egy szülinapi bulit magamnak. Ez még messze van, de egy dolgot már letisztáztam magamnak agyban, hogy mit nem fogok csinálni. Nem szeretném, hogyha a meghívott barátaim párjai is jönnének a buliba. Egy barátnőm is ugyanígy van ezzel, szóval valószínűleg az ő buliján is ez lesz.

Az ok a következő: nem bírom azt, hogyha a szerelmespárok csak egymással foglalkoznak egy bulin. Eljönnek együtt, aranyos, gyönyörűek, szerelmesek, ezzel semmi baj nincsen. De amikor a párjukon kívül nem szólnak senkihez, az szerintem gáz. Mármint, ha én meghívom a barátnőmet, aki egész bulin csak a barátjával van elfoglalva, azt én zokon veszem.

Természetesen más a helyzet akkor, hogyha mindkét féllel jóba vagyok, de akkor se legyenek egymásba cuppanva. Én úgy gondolom, hogyha van egy barátom/barátnőm, aki hozná magával a párját, aki ott mondjuk rajta kívül senkit nem ismer, az csak kellemetlenségeket szülne, jobb ilyenkor otthon hagyni. Nem kell mindenhova együtt menni, egy estét kibírnak egymás nélkül.

Gáz, ha ezt én így gondolom? Senkit nem szeretnék kiközösíteni, de nem szeretnék ismeretlen embereket a saját szülinapomon, ahol valószínűleg ők sem éreznék jól magukat.

Ha lenne barátom, és így ilyen szituáció előállna, meg tudnám én is érteni a helyzetet.

Szerintetek ez helyes így?



2023. máj. 15. 20:10
1 2
 1/14 Kitana. ***** válasza:
100%

Hány évesek vagytok? Soha nem volt ilyenből probléma, expárommal több buliba mentem már és hozzánk is jöttek úgy, hogy idegen volt valakinek a párja. Nem tapasztaltam ilyet, hogy ilyenkor a párok csak egymással foglalkoznának, pont, hogy mivel egy baráti társaság, próbálja az ember megismerni a párja barátait.

Azokra lehet jellemző, akik nagyon visszahúzódóak, nem mernek az idegenekkel beszélni, de szerintem azok eleve el sem mennének.


Ettől függetlenül a saját szülinapi bulidra te döntöd el, kiket szeretnél meghívni és semmi gond nincs azzal, ha csak a barátaidat szeretnéd ott tudni és másokat nem, ezen jó esetben senki nem sértődik meg.

2023. máj. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

17 éves vagyok, 18. születésnapomról lesz majd értelemszerűen.

Hát nem tudom, velem már történt ilyen, nekem is fura volt. Alapból én is azt tenném, amit te leírtál.

2023. máj. 15. 20:22
 3/14 anonim ***** válasza:
23%
Find new friends.
2023. máj. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem sem gáz. A te bulid, jogod van eldönteni, kit hívsz meg. Aki ezen megsértődik, így járt.


Egyébként én meg tudlak érteni, ennyi idősen engem is rohadtul zavart, amikor az egyik barátnőmnek állandóan a s*ggében volt a pasija (akit ráadásul nem is kedveltünk túlzottan). Semmiről nem lehetett normálisan beszélgetni, mert a magánügyeit nem akarja az ember kiteregetni egy kvázi idegen előtt. A szóban forgó pasi azóta már expasi. 😅

2023. máj. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%
Az a gáz, hogy így viselkednek. Normális emberek társaságba nem azért járnak, hogy egymáson lógjanak. Szóval, te bulid, te döntésed, ha tényleg ilyenek akkor legyenek párok nélkül
2023. máj. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
5%
Ezt azért irod mert neked nincs senkid.Ha majd lesz barátod nem hívod majd meg? vagy mi? Normális hogy a párjával megy el. Én a párommal járok mindenhova nem lógunk egymás ölébe nyalva falva egymást egész este.Kultúrált, nyitott emberek vagyunk, mindenkivel kommunikálunk.
2023. máj. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
7%
Egyébként meg legalább itt az alkalom hogy megismerkedj az állitólagos barátnőid barátjával.
2023. máj. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

#6, nincsen senkim, ebben igazad van, de nem ezért tettem ki a kérdést XD.

Leírtam, hogyha lenne valakim, és ilyen eset adódna, én megérteném, hogy nem akar elvinni egy olyan buliba, ahol én rajta kívül nem ismerek senkit. És valószínűleg én se akarnék elmenne, mert nekem is kínos lenne végig a nyakán csüngeni, mert mondjuk másokat meg nem akarnék zavarni, mégse ismerem őket.

Attól, hogy ti együtt jártok mindenhova, (ami megint egy olyan dolog, amit én nem csinálnék) ti tudtok normálisan viselkedni. Más nem tud. De le is írtam, hogy nem magával azzal van a bajom, hogy együtt vannak, vagy együtt érkeznek, hanem azzal, hogy koslatnak egymás után és egész bulin egymáson kívül máshoz egy áldott szót nem szólnak.

#7, hát igen, ha még kommunikálna velem, de ugye az ilyeneknél csak egymás társasága létezik.

2023. máj. 15. 21:08
 9/14 anonim ***** válasza:
86%

6 és 7


Nem,rohadtul nem normális, ha valaki mindenhova hurcolja magával a pasiját. Más egy esküvő, valami családi rendezvény, nyaralás, stb. Nem sziámi ikrek, hogy össze legyenek nőve...


Ez az ő szülinapja! Azt hív meg, akit akar! Hagy ne kelljen már vadidegenekkel jópofiznia. Lesz más alkalom, amikor megismeri a barátnői pasiját.

2023. máj. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

Ebben a korban pedig altalaban viszik mar az emberek a parjukat. Akar buszkelkedni is.

Miert ne vinné?

Megkerdeheted h mindenki egyedül erkezzen vagy felfogjak vagy nem. En tuti megsertődnék ha kilenék zarva. Had legyen az en dontesem h akarok-e menni vagy sem. Hat ki vagy te😅😅 csak azert mert a te szulinapod.

Fenn tudod tartani mindenki figyelmet h ne unatkozzanak?


Azert reszben ertem a problémat, de sokszor az h valaki parja ott van az hátved is, olyan szempontra amikre te nem is gondolsz.

Szerintem meg gondolkozz el ezen. A te szulinapod lesz, de lehet ezt a dolgot a te fejedben kene rendezni.

2023. máj. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!