Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha két fiú ír egymásnak,...

Ha két fiú ír egymásnak, miröl szoktak beszélgetni? Ti ráírtok a haverjaitokra? Ha igen, miröl dumáltok?

Figyelt kérdés
2023. máj. 19. 20:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Kb ugyanarról mint a csaj barátokkal, nem teszek különbséget a nemek között.
2023. máj. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csajokról, munkáról, memeket küldözgetünk. Kb ennyi, mert minden máshoz találkozunk.
2023. máj. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Érdeklődési köreinkről.
2023. máj. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Pl. csajokról hogyan folyik a beszélgetés? Csajozási tippeket adtok egymásnak, vagy csak annyi, hogy nekem nagyon bejön xy a munkahelyen?
2023. máj. 20. 15:15
 5/9 A kérdező kommentje:
Azt is megbeszélitek, ami történik a világban/országban, ha mondjuk van egy érdekes hír, amiröl a híradó tudósít?
2023. máj. 20. 15:17
 6/9 anonim ***** válasza:
A csajokról inkabb csak annyit hogy ki jön be, hogy alakul vele, ilyesmik. A világmegváltást meg meghagyjuk a kocsmába egy sör mellé.
2023. máj. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Csajozási tippeket adtok egymásnak, vagy csak annyi, hogy nekem nagyon bejön xy a munkahelyen?"

"Azt is megbeszélitek, ami történik a világban/országban, ha mondjuk van egy érdekes hír, amiröl a híradó tudósít?"


Ugye te lány vagy?

Egyébként meg nem vagyunk ennyire felszínesek.

2023. máj. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Persze, lány vagyok. Én még csak felszínes témákról hallottam fiúkat beszélgetni. Egymás ugratása, filmek megbeszélése, mások fikázása munkahelyen. Online beszélgetés során is ez megy?

Még nem hallottam öket családi dolgokról beszélni.

2023. máj. 25. 16:07
 9/9 anonim ***** válasza:
Online besélgetés során megy ez is, meg személyesen is beszélgetünk komoly témákról is. Az hogy tenem hallottad azt jelenti hogy nem volt hozzá semmi közöd, és nem voltal velük eleg jóban ahhoz, hogy előtted beszéljék meg.
2023. máj. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!