Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miert nem megy el az egyik...

Miert nem megy el az egyik baratom tovabbi mutetekre az arcaval,amikor rengeteg penze van es nagyon ronda es ezt o is latja?

Figyelt kérdés
Egy muteten volt es jobb lett,de meg most is rettento ronda szegeny. A noknek nem kell. Hiaba van penze es galansan meghivja oket randikon.

2023. máj. 30. 11:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%

Én egyre se mentem volna el.

Biztos vagyok benne, hogy nem ezen múlik a dolog.

2023. máj. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
96%
Nagyon jó barátja lehetsz... Nem inkább téged zavar ahogy kinéz, mert nem akarsz vele mutatkozni?
2023. máj. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
30%
Nincs csúnya férfi :D Legyen ápolt, normális megjelenésű. A többi megoldható a személyiséggel. Nem véletlenül van az a mondás, hogy egy férfinál elég, ha egy fokkal szebb az ördögnél.
2023. máj. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
89%

Lehet ő nem látja olyan rondá ak magát.

És egy műtét valljuk be azért nem kellemes. Altatás, fájdalmak, felépülés, hegek. Van aki fél minden orvosi témától.

2023. máj. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
48%
3# Az ördög Lucifer a legfényesebb volt legszebb főangyal a többi között , a Vénuszt jelképezi .
2023. máj. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
90%
Esetleg kérdezd meg tőle...
2023. máj. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
90%
add meg a szamat :-D en hozza is megyek szivesen
2023. máj. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
53%
Hát inkább ő mint te
2023. máj. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
95%

1. Az ő teste, ő döntése, semmi közöd hozzá.

2. Lehet ő nem gondolja magát annyira csúnyának, mint amilyennek te tartod.

3. A plasztikai műtétek lehet, hogy ideiglenesen szebbé tesznek egy-egy ovnást, de nag yáltalánosságban idővel egyre groteszkebbé teszik az ember kinézetét.

4. Mi honnan az anyánkból tudjuk? A te barátod állítólag! Nem szoktatok... beszélgetni?

2023. máj. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Tudja,h ronda es nem kell a noknek. Ezzel nyaggat allandoan. 40 evesen nem volt egy futokalandja se se parkapcsolata.

A teste is igenytelen dagadt izomtalan.

Buliztunk egyutt es ott se tudott felszedni neki tetszo not es semmilyen no nem mozdult ra. Sajnaltam nagyon szegenyt.


Hidd el,h van az a rondasag,amikor mar nem erdeklodik egy no se.

2023. máj. 30. 13:17
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!