Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan lehetne ezt a barátságo...

Hogyan lehetne ezt a barátságot megmenteni?

Figyelt kérdés
20 éve vagyunk legjobb barátnők. Két gyermeke volt, sajnos a kisebbik 4 évesen, hirtelen, egy fertőzés okozta szívizomgyulladás és a hanyag orvosok miatt elment örökre. Brutális fájdalom😞 Nem tudtam hogy mit tehetnék, biztosítottam róla, hogy bármikor számíthat rám, segítek neki, ha szüksége van rá. Temetésen ott voltam, összetörtem. Azóta párszor érdeklődtem hogy van vagy bármi, de nem nagyon írt, amit teljesen meg is értek, egyszer mondta majd újra "nyit kifelé, ne aggódak jól van". Ennek már másfél hónapja, most pedig azt kaptam a fejemhez (férje mondta) hogy milyen barát vagyok én, hogy soha nem keresem őket, nem is érdekel engem mi van velük. Ez természetesen nem igaz. Nem tudom mit tehetnék?
2023. máj. 31. 23:17
 1/7 anonim ***** válasza:
64%

Én is àtmentem egy ehhez hasonló helyzeten.


Talàn idővel felenged benne az,ami miatt most így viselkedik.

De ha súlyosbodna a dolog,akkor nem sok mindent tehetsz,sajnos.

2023. máj. 31. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
8%
Másfél hónap alatt bőven kereshetted volna, ha a legjobb barátnőd!
2023. máj. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ő kérte, hogy hagyjam. Én akartam volna keresni, de az ő kérése volt, hogy most még ne majd ír.
2023. jún. 1. 07:02
 4/7 anonim ***** válasza:
27%
Azért legalább 3 hét elteltével nyugodtan rátelefonálhattál volna. Ne tőle várd, hogy majd ír - nem fog. Neked kell érdeklődnöd a hogylétéről. Lehet az egy 3 perces telefon is, de legalább 3 heti rendszerességgel.
2023. jún. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tudod tiszteletben tartottam a kérését. Egy ilyen gyász a legfájdalmasabb a világon, ilyenkor nem tudhatom mivel segítek, mivel nem. És nem azt kérdeztem hogy szerinted mit kellett volna csinálnom 3 hetente.
2023. jún. 1. 07:56
 6/7 anonim ***** válasza:
62%
A Hagyd békén nem tarthat a végtelenségig. És nem írásban kell egyoldalúan kezdeményezni és várni a választ, hanem élőben beszélve. Azzal, hogy néhány hetente röviden rákérdezel arra, hogy hogy vannak, és a reakció függvényében veszed hosszabbra a beszélgetést, nem sérted meg a kívánságát. A kapcsolatot fenn kell tartani, különben megszűnik.
2023. jún. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
61%

Hívd fel egy-két hetente, és kérdezd meg, hogy van. Ha a férjével lehet beszélni, vele is megpróbálhatod, bár valószínűleg ő is kivan, és a férfiak rosszabbul is kezelik az ilyet.

Most annyi a dolgod, hogy a háttérben jelen legyél mindenféle viszonzás nélkül. Ha hússzor nincs beszélgetős kedvébén, huszonegyedik alkalommal is megpróbálni. Évek múlva meg fogja köszönni.

Iszonyúan sajnálom a barátnődet, ennél nagyobb fájdalom nem létezik.

2023. jún. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!