Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen érzés volt amikor...

Milyen érzés volt amikor valakivel nagyon jól kijöttetek, megvolt a kölcsönös szimpátia, majdnem össze is jöttetek, de a végén azt mondta hogy mégis csak barátként tekint rád, de viszont ezt meg szeretné tartani, nem akar elveszíteni?

Figyelt kérdés

Több hónap után nyögte be hogy jól nézek ki stb, de csak barátnak tekint?

Ez hogy hatott a további kapcsolatotokra vele, illetve az önbecsülésetekre? Érdemes még vele barátkozni? Hogy esetleg lelki szemetesnek használjon pasi ügyeiben?


2023. aug. 14. 13:19
 1/8 anonim ***** válasza:
53%

Te nem akarsz. Akkor mért tőlünk kérdezed, hogy akarj-e?

Az önbecsülésedre nem kell, hogy negatívan hasson. Éppen férfiként nem te vagy az esete. Ez teljesen normális, nem tetszik mindenki mindenkinek. Vagy emberként attól még szimpatikus vagy neki, vagy nem akart durván szakítani.

2023. aug. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem volt köztünk semmi, de bulizni együtt járunk egy baráti társasággal, a kapcsolat megmaradt, nyilván nem olyan szoros mint régen. De ha meg randizni megyek és megtudja, akkor meg zokon veszi, hogy vele nem lesz időm foglalkozni. Ezt a fejemhez is vágta.
2023. aug. 14. 13:56
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Klasszikus esete az érzelmi használatnak. Nem formálhat jogos arra, hogy szemrehányást tegyen. Szabad ember vagy, oda mész, ahova szeretnél. Voltam egyébként ilyen helyzetben csak nőként. A fiú időről időre felbukkant, még arról is "beszámolt", hogy van új nője, sőt, eljegyezte, összeházasodtak... Az elején persze jó hülye voltam és elfogadtam ezt a méltatlan helyzetet, de idővel rájöttem, hogy ez kihasználás és elhajtottam.
2023. aug. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

a reménykeltés a legpusztitóbb emocionális abuzus.


Itt nem a másikról kellene, hogy szó legyen mit csinál veled, hanem a saját kontrollról, hogy mit adsz át a másik kezébe, hogy mit tegyen veled

2023. aug. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyrészt nagyon rosszul esett. Nem is egyszer.

Másrészt naná, hogy vele maradtam, mint barát, ha egyszer jól esett a közelsége. - Csak éppen keresgéltem mást. Még mindig korrektebb megmondani, mint hagyni évődni a gyávát, aki nem meri megkérdezni, hogy lehet-e több.

2023. aug. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hogy beleszóljon az életedbe - na ahhoz nagyon nincs joga. "Nekem nem kellesz, de neked se kelljen más" - ilyen nincs! Akkor - hogy gyakoris slanggel éljek - "red flag".
2023. aug. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Régen volt valami velem, tini koromban..

Találkoztam párszor egy lánnyal, valami képkiállításra is elmentünk, majd furán kezdett el viselkedni.

Végül kinyögte a lényeget.

Én mondtam neki, hogy oké nem gond, hát van ilyen, nem lobbant be a szikra - de hát lehet azért, mert már mindenki ki**szott sietősre vette és rögtön az első másodpercbe szerelmesek akarnak lenni, mint az amerikai filmekben ... - csak akkor én nem folytatnám az ismerkedést, ha nem gond.

Így elváltak útjaink.

Ezek után évekkel később rám írt 1x vagy talán 2x, mindkettőször ignoráltam.


Én nem dönthetek helyetted. Neked kell tudnod, hogy mint barát szükséged van-r rá.

Én párkapcsoalti céllal ismerkedtem, nem barátokat akartam gyűjteni. 24F

2023. aug. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit furcsáltam, mert nála ez váltakozott. Kb hétfőn a párom akart lenni, egy óra múlva csak barát, csütörtökön bocsánatot kért és elmondta, hogy a párom akar lenni, pénteken csak barát, vasárnap írt egy üzenetet, hogy hát átgondolta és próbáljuk meg az együttjárást.

Az elsőnél kicsit csalódott voltam, csalódtam magamban, mert tényleg elég hülyén jött ki, hogy szenvedélyesen csókolózunk, majd egy óra múlva olyanokat mond, hogy ő megbánta, hogy megcsókolt, a másodiknál értetlen voltam, aztán amikor újra össze akart velem jönni akkor meg azt éreztem hogy valami nem stimmel annál a fiúnál, úgyhogy elutasítottam.

2023. aug. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!