Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vajon hogyan változhat meg...

Vajon hogyan változhat meg egy ember ennyire és mitől, mit tegyek olyan legyen mint rég?

Figyelt kérdés
Van egy srác, haverok vagyunk majdnem 8 éve. Mindig csináltunk programokat, elmentük kirándulni, kocsmába ilyenek, lehetett vele lelkizni jókat, rendes srác volt. Aztán kint volt németbe egy évre dolgozni. És mióta vissza jött teljesen megváltozott. Azóta állandóan arra célozgat de leszeretne velem feküdni milyen izgató vagyok és legyünk nemcsak haverok, de szexpartnerek. És nekem ez nagyon zavaró, mert én havernak tekintem őt nem többnek. Megmondtam neki akkor egy hónapra eltűnt. Egyik nap ráirtam akkor válaszolt, mondtam neki találkozzunk, beszélgessünk, azt mondta minek találkozni, beszélgetni telefonon is lehet, majd találkozzunk ha meggondoltam magam az ajánlatát illetően.
2023. okt. 5. 19:50
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Kiéhezett állat lett, inkább hanyagold az ilyet.
2023. okt. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
22%
Nekem mindig tetszik amikor egy férfi ráeszmél, hogy lelki szemetesnek van tartva éveken át és utána még a nő reklamál ha a férfinek ez zavaró.
2023. okt. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%

Kényszerrel akar lefektetni meg szankciókkal? Aztán, ha megtörténik akkor meg hát én mégse erre gondoltam, bocsi és nem látod többet.


Ha nem potyapunci lennél neki, akkor arról kérdezne neked mi a fontos egy kapcsolatban.


Mondd neki legközelebb, hogy ilyen igényekre léteznek kimondottan szexpartner kereső oldalak.


Megkérdezné:

Milyen számodra az ideális férfi.

Hova szeretnél menni nyaralni.

Van-e bakancslistád?


Van-e 5 éves terved, stb.


Nem csak akkor találkozok, ha dugunk…hanem valóban szeretne megismerni.


De itt nem erről van szó.

Levarr, aztán csak szarul fogod érezni magad. Egy ilyen önző 11 f*szkalap 11 másodperc alatt elmegy, nem akar neked örömöt okozni.


Szerintem kíméld meg magad ettől.

És ettől a “barátságtól” is, ha jót akarsz magadnak.

2023. okt. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2023. okt. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%
Vonzódik hozzád, nem csak lelkizni akar veled, hanem kúrni is.
2023. okt. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem én írtam a másik kérdést, a többieknek köszi a válaszokat. Hát nagyon szomorú hogy egy régen jó ember mennyire megtud változni kitud fordulni önmgából és a haverjával akar lefeküdni meg tönkretenni egy évek óta ilyen jól működő haverkodást.
2023. okt. 5. 20:55
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem számít, le fog kopni egy idő után, mert neki ez így nem pálya.
2023. okt. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De most mondjátok meg mitől lett ilyen? Mitől? Tudnom kell. Hogyan lehet így megváltozni hogy jó emberből egy ilyen szexközpontú valakivé vált? Én ujra akarok vele jókat kirándulni meg kocsmázni lelkizni, ő erre miért nem nyitott, miért csak az a hülye szex?
2023. okt. 5. 21:25
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Lehet hogy te vagy túl rigid vagy leszbi hozzá, vagy nem jön be a pasi?
2023. okt. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
*frigid
2023. okt. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!