Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Betegen volt, hogy elmentél...

Betegen volt, hogy elmentél bulizni?

Figyelt kérdés
agy éppen ismerősöd, barátnőd jött betegen ami már zavart titeket

2023. okt. 24. 13:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
52%
Nem. Olyan volt csak, hogy az en bulimra jott egy csaj betegen. Savanyu arccal latvanyosan szenvedett. Mindenki kerdezgette. Vegul mindenki javasolta, talan haza kellene menni. Fiuk ajanlkoztak is meg ivas elotti hazafuvarozasra. Ingatta a fejet. En pedig odamentem hozza, es mondtam, hogy akkor puszi, nem elvezed az egeszet, mi meg nem szeretnenk elkapni toled, ugyhogy hazavisz az iksz ipszilon.
2023. okt. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Betegen nincs kedvem bulizni menni. Olyan volt, hogy koncerten szerepeltem, és még kicsit hőemelkedésesen, gyengén mentem, de akkor muszáj volt.
2023. okt. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
11 és végül adtál neki tényleg puszit? :D
2023. okt. 24. 19:34
 14/14 anonim ***** válasza:
48%

Ha csak be van dugulva az orrom, vagy fáj a torkom, akkor simán, még jót is szokott tenni, ha legurítok valami jó erős röviditalt.

Ha tényleg rosszul vagyok, akkor meg eleve nincs kedvem/erőm menni.

2023. okt. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!