Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 30 felettiek: ti is eltávolodt...

30 felettiek: ti is eltávolodtatok egymástól a legtöbb általános és középiskolai, esetleg egyetemi/főiskolai barátaitoktól?

Figyelt kérdés

nov. 10. 10:29
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
30 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ritkán találkozunk, de nem hívnám távolodásnak, mert ugyanolyan jóban vagyunk.

1 év kihagyás után is, úgy beszéltünk, mintha tegnap találkoztunk volna.

nov. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Már elég régen. Nem sajnálom egyáltalán.
nov. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A haverok szinte mind elkoptak, de az az a pár ember akikkel a legszorosabb volt a kapcsolatom a mai napig a barátaim.
nov. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Általános iskolai barátoktól már a középsuliban eltávolodtunk, pedig akkor még egy helyen laktunk, egy busszal jártunk. Középsuli amint véget ért nem beszéltem többet senkivel. Egyetemről megmaradt 1-2 ember, de már ők is a maguk életét élik, a többségről nem is tudok semmit.
nov. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
16%
én a mai napig összejárok k#rni több gimis osztálytársammal
nov. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Se általánosban, se középiskolában nem voltak barátaim. Max. haverok.

De nagyon az igazat megvallva, nem bánom, hogy nem tartom velük a kapcsolatot.

Inkább nem írnám le, hogy milyen emberek voltak..

nov. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos el, néha azért suttyomban megnézem fb-on, hogy mi van velük, nem tudom, hogy nekik eszükbe jutok-e.
nov. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Már rég.

1-1 fő középsuliból és egyetemről, akikkel tartom a kapcsolatot, a többiekkel egyáltalán nem.

nov. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Kozepiskolai baratokkal heti 2x csinalunk valamit (DnD, videojatekok, 1-2 havonta pedig tali). Egyetemi baratokkal evi 4-5x talalkozunk enni inni grillezni stb.
nov. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Általános iskolai volt osztálytársakkal 2-3-al néha összefutok városon belül pl. boltban, de csak köszönünk ennyi.


Amúgy a fél ált.iskolás osztálytársamat utáltam dehát azokat az ember mellé cseszik.. :)


Középsuliból 1-el tartom csak a kapcsolatot aza mondhatni beszélünk kb. havonta 1x.


Sokan más városból jártak be középsuliba, el is költöztek, család gyerek ilyesmik lettek....szóval mindenki szétszéledt...

nov. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!