Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mit tudnék tenni?

Szerintetek mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm elég rosszul van és mostanában alig beszélünk, csak hogy értsétek, két hetente írok neki, hogy hogy van, de néha csak napok múlva vagy alig válaszol. A múltkor ezt írta: “ Meg vagyok halva, úgyhogy ne haragudj meg, de most nem igazán szeretnék beszélgetni. Majd írok ha van rá kapacitásom, szeretlek Szivem.” Teljesen megértem, viszont neki ott van a barátja is akivel már 1,5 éve együtt vannak, és tényleg szeretik egymást. Valamint pszichológushoz is jár, és valahogy azt érzem hogy jobban lesz. Viszont nekem is nagyon szükségem lenne valakire, de nem fogom neki kiönteni a lelkem mikor szarul van. Vannak más barátaim, de nem értenék úgy a dolgokat mint ő, mert ő ismer a legjobban. Most nem tudom hogy mit csináljak. Mikor mesél valamit, pl a pszichológust, vagy hogy hogy van, akkor támogatom, de nincs olyan állapotban hogy rólam beszéljünk. Ti mit tennétek? Egy repülő út választ el minket és 21-én megyek haza, de nem tudok szóljak-e neki. 19N

2023. nov. 10. 23:39
 1/3 arpi1969 ***** válasza:
18%
harmadik fél segítsége kell általa tudd meg milyen dilibogyóra állították rá, vigyázni kell nehogy a kezelés miatt öngyilkos legyen vagy egyéb problémái adódjanak például elhízás
2023. nov. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem szed gyógyszert, az miből gondolod?
2023. nov. 11. 00:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyértelműen nem tud most veled foglalkozni. Szerencsére van párkapcsolata, nem kallódik depressziósan egyedül.

Én a helyedben mással kezdenék barátkozni. Olyan emberre van szükséged, akire te is számíthatsz. Nem pedig olyanra, aki a saját sérelmeivel van elfoglalva. Ráadásul elég rohadt dolog a depresszió. Simán fel tud őrölni téged is a tudat, hogy érdemben nem tudsz neki segíteni.

Továbbra is néha írj rá, hogy érezze, tetád számíthat. De keress mást, aki foglalkozik is veled.

2023. nov. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!