Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az hogy egy barátság...

Miért van az hogy egy barátságban valaki magától nem jelentkezik csak akkor, hogyha a másik fél rair vagy felhívja? Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

#barátság #megoldás #kiegyensúlyozott kapcsolat
2023. nov. 12. 10:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Elfogadni ezt, és örülni a másik embernek. Ha pedig nincs öröm, nem keresni.
2023. nov. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért van, mert ez a kapcsolat (már) nem barátság. A próbálkozó fél szeretné csak, hogy az legyen.
2023. nov. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát amikor rákérdeztem hogy miért nem jelentkezik az volt a válasz hogy nem szeretne zavarni, de egyébként szívesen vesz részt bármely közös programon, ha én rairok.
2023. nov. 12. 11:23
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
?Van az az opció is hogy a másik félnek nincs megfelelő szocializációs tapasztalatai, így nem mer arányaiban lépni. Érdemes lenne egy-egy ilyen barátságnál előre kialakítani, hogy pl.: heti 2* írjnak a felek egymásnak, amit bárki kezdeményezhet. Lehet, hogy épp most nem tudok válaszolni, de majd idővel a válasz nem marad el.
2023. nov. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%

Nálunk is így van.

Nagyon szoros barátság amúgy. De neki sok száz ismerőse és ki tudja hány barátnője van. Nekem csak 2. Ő nem fogja keresni ezt a sokaságot egyesével. Nekem könnyebb őt felkeresnem.

2023. nov. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
36%
Több haveromról tudom, hogy lehetetlenség velük bármit szervezni. Ha hívom őket akkor ezért nem jó azért nem jó. Fordítva ők szoktak keresni, ha ráérek akkor elmegyek velük.
2023. nov. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%

Én ilyen emberrel megszakítom a kapcsolatot, ugyanis ha én nem feccölök bele energiát, ő nagy ívben szrik rám.


Nekem meg nincs erre szükségem. Nem szeretem az egyoldalú kapcsolatokat, és ez az - hiába szépíti az ember.

nov. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyezek a 7-es valaszoloval,nincs szukseg egyoldalu kapcsolatokra.De ez attol is fugg kirol van szo,ha egy ismeros azt mashogy veszem ha egy barat csinalja akivel azelott tobbet talalkoztunk most meg redukal ott jobb a teljes eltavolodas mert az serto.

Az 5.valaszoloval annyiban egyet ertek van akinek sok ismerose,tobb baratnoje van.De azert aki fontos azt lehet keresni nem leosztogatni.Nekem volt ilyen baratnom aki velem ritkitott es ez fajt ...ugy megkerdeznem tole azok az emberek akikkel most surubben talalkozik hol voltak amikor rossz volt neki?

márc. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!