Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megsértődnél azon, ha egy...

Megsértődnél azon, ha egy barátod boomernek nevezne?

Figyelt kérdés
Nem tartozom az idős generációhoz, ok 40 vagyok, ő meg 30, és nem értettem vele egyet egy témában,és leboomerezett, ami nagyon rosszul esett, mert legjobb tudásom szerint ez egy lesajnáló kifejezés azokra az öregekre, akik nem értik a modern világ dolgait. Ráadásul társaságban, kaján vigyorral. Úgy érzem, nem túl öszinte ez a barátság, a hátam mögött hülyének néz.

2023. nov. 12. 14:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Leteagálnám hogy akkor kibannollak.
2023. nov. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
*lereagálnám
2023. nov. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
#1-es, mi az a lereagálni és kit bannolnál ki honnan?
2023. nov. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%

Lereagálás hogy reflektálnék reagálnék visszajeleznèk erre. Nem engedném el a fülem mellett.

Egy kisgyerektől hallom néha videojatekban hogy kibannolják aki pl csal a játékban. Talán reportolják? Kitiltják?


Szóval baromságra baromsággal valaszolnék hogy megzavarjam és hagy gondolkoddjon mit beszélek🤣


Kimondott manipulacios technika ha beszolnak.

Majd nézd meg vki fejét ha pl.oltolgat tége d erre bevágsz neki egy olyat hogy mert a májusi eső aranyat ér. Aztán gondolkozik hogy ezzel most mit akartál? Ezzel a tamado ki van zökkentve átvetted az "irányítást", te vagy a "pályán", és azt hozol ki a szitubol amit akarsz.

2023. nov. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ezt a lereagálra: [link]

a kibannolást pedig még mindig nem értem, hogy kit kéne honnan.

2023. nov. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%

Ez a lényege hogy a támado ne értse.

Ha meg nagyon kéne bele értelem simán ignorállak nem vagy közénk valo vagy nem tartalak hozzám passzolonak vagy velem egy szintnek mert övön alul akartál amugy is ütni es szoval mehetsz a p.csába. kb ezt jelenti.

2023. nov. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
2023. nov. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem foglalkoznék a jelenséggel, mert ez nagyjából olyan szint, mint amikor előhúzza valaki a legkisebb vélt sérelmére a rasszizmus kártyáját, - a legnagyobb rasszisták is azok, akik a leghangosabban sikoltozva mutogatnak másokra rasszistaként.

A búmer vonal pontosan ugyanez: azok a legnagyobb sutyerákok, akik automatikusan ilyen és hasonló eszközökhöz nyúlnak a pillanatban, amikor kifogynak a soha nem is létező érveikből.

2023. nov. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%
Közel a 40-hez már én sem akarom érteni a (mai) világ dolgait!
2023. nov. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Így ilyen körülmények között valószínűleg megsertodnek, de inkább visszavagnek valahogy.

Én amúgy saját magamat szoktam ,,leboomerezni" , pedig 30 éves vagyok, de így is öregnek érzem magamat a mai dolgokhoz.

2023. nov. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!