Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan baratkozzak vele össze?

Hogyan baratkozzak vele össze?

Figyelt kérdés

Fogjuk rá hogy alakuloban vagyok egy sráccal, múltkor találkoztunk vele, de közben találkoztunk az exevel is, akit én nem ismerek, és annyira látom rajta hogy neki még ő kell... az a lány sokkal jobban hozzá való, van sok piercingje, tetkoja, nagyon jó sminkje, haja, stílusa én meg csak egy kis lánynak éreztem magam mellettük...


Össze akarok barátkozni a lánnyal, hátha tud valami tanácsot adni vagy valami.. úgy nekem is több esélyem lenne a fiúnál.


2023. nov. 15. 11:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

"Fogjuk rá hogy alakuloban vagyok egy sráccal, múltkor találkoztunk vele"


A szomszédos pénztárnál állt sorban talán a boltban? Vagy a postán láttad? A leírásodból nekem nem egyértelmű, hogy a srác is tudja, te éppen alakulsz neki, sőt, inkább úgy tűnik, nem is te érdekled őt.

2023. nov. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!