Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha egy barátod nem tartja a...

Ha egy barátod nem tartja a megadott szavát, akkor megszakítod vele a barátságot vagy adsz neki még egy esélyt?

Figyelt kérdés

2023. nov. 20. 21:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Attól függ mivel kapcsolatban nem tartja. Nem mindegy, hogy nem ad vissza egy 200 ft-ost, vagy külföldre utazok miatta, és nincsen ott ahol ígérte. Nagyon nagy átfedések vannak "dolog és dolog" között.
2023. nov. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%

Akinek szokása átverni az nekem nem is barát.

Először ha átvert az redflag. De ha ismétlődik le is írtam magambal amit màr csak igazolni fog a későbbiekben mert olyankor már tényleg kimutatják a foguk fehérjét.

2023. nov. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta kopjak le és lekoptam...
2023. nov. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
34%
#3 Nekem meg azt, hogy kapjam be, majdnem ugyanaz, csak a keret más. :/
2023. nov. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Már hogy kapjad be?
2023. nov. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Aki szánt szándékkal átver annak max még 1 esélyt adok… de ez ritka

Sokkal gyakoribb hogy valaki küzd a saját démonaival, és nem veled akar kibaszni, csak nem könnyű mindig alapból azt csinálni ami “helyes”. Persze felszínes kapcsolatokban ez is kapcsolat megszakításhoz vezet, mert nem is látsz ilyen szinten bele, de egy igaz barátságban nem.

2023. nov. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Nálam ez dilemma a párkapcsolatban is. A párom jelenleg egy krízist él át, önerőből kell költöznie szűk keretek mellett. Engem nagyon frusztrál az egész szitu, nehezen tudom sajnálni, mert ő tehet róla, de ott a morális kötelesség, hogy muszáj rajta segítenem, mert a párom.
2023. nov. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
81%

7-es, nem MUSZÁJ segítened rajta, főleg, ha ő bszta el.


Kérdező: aki egyszer hazudik, az nem barát többé. Nem érdekel, miben és miért, egyszerű tiszteletlenség.

2023. nov. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Régebben többször jártam úgy, hogy elnéztem kisebb átveréseket, hazugságokat, de mindig az lett a következmény, hogy egy idő után ezeket egyre nagyobb, néha kimondottan szívtatás jellegű átverés követett.

Azóta én is úgy gondolom, hogy aki egyszer eljátssza a bizalmat, annak nincs több esély.

2023. nov. 21. 19:17
 10/15 anonim ***** válasza:
Engem most hanyagoltak, kérdeztem letiltott, csak nyökögött-mökögött, aztán azt mondta lelki gondjai voltak, most beszélgetne de nem sok kedvem van hozzá, nem szeretem ha hülyének néznek. Mindenki úgy cseszi el a kapcsolatait, ahogy akarja, engem már lassan hidegen hagy.
2023. nov. 22. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!