Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen ajándékot vegyek...

Milyen ajándékot vegyek névnapra igényes, de nem anyagias Judit nevű ismerősömnek, aki tanít, tanfolyamokat tart, könyveket ír, étkezése speciális ha fogyózik, sportol - sportos, és kicsit kiismerhetetlen?

Figyelt kérdés
Nem feltétlen konkrét dologra gondolok, elég ha tanácsot kapok, milyen "irányba induljak" el? Összeg max 5 számjegyen belül Ft-ban

nov. 26. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ír, akkor feltételezem olvasni is szeret. Könyv.
nov. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Én pl youtube prémiumnak örülnék.
nov. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Utalvány. Mondjuk libri-be
nov. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy különleges csomagolású mondjuk dobozos, mindenképp prémium minőségű tea. Például citromfű tea. Ez Koffein mentes, kedvező élettani hatásokkal.

De ha más jutna is eszedbe, egy nagyon szép, igényes egyedi csomagolás nagyonsokat dob még a jelképes ajándék értékén is!

nov. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, erre gondoltam én is, ment a ✅ de utalványt kevésbé szívesen most ebben az esetben.
nov. 26. 22:09
 6/7 anonim ***** válasza:
87%
Könyv, benne valami idézet, ami rá emlékeztet téged
nov. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
olyan könyv ami nagyon érdekelheti (pl valami sportoló életrajzáról szóló könyvet) lenne neki a legjobb
dec. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!