Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem ír vissza?

Miért nem ír vissza?

Figyelt kérdés

Van egy barátom. Néha jól elbeszélgetünk főleg személyesen. De van hogy nem válaszol messengeren. Látta. De nem nézi meg csak olvasottra teszi és ennyi. Miért?:/

28/N


dec. 19. 14:26
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
45%
Mert van más dolga is mint téged szórakoztatni a neten. 28 évesen azért ez leeshetne már
dec. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
50%
Nyilvánvalóan más dologgal van elfoglalva. Van élete rajtad kívül is.
dec. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
67%
Miért bántjátok a kérdezőt? Nem tudom mennyi ideig nem válaszol és kinél mi számít normálisnak. Nekem van egy levelező partnerem, vele 3-4 naponta váltunk hosszabb "levelet" messengeren.
dec. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
41%
Mert egy bunkó paraszt.
dec. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
65%

1: Szerintem te vegyél vissza! Nem írta a kérdező, hogy azonnal ugrania kéne bárkinek is. De sokat elmond, ha neked az a normális, hogy bármikor ignorálhatjuk a barátainkat/szeretteinket. Itt nem az jön le, hogy juj, 5 percen belül nem válaszol, hanem egyáltalán nem.


Kérdező, szerintem vizsgáld felül, hogy tényleg kölcsönös-e a barátkozás, ha továbbra is úgy érzed, hogy igen, akkor meg kérdezz rá személyesen! Azt tudom elképzelni, hogy esetleg hosszabb választ igényelne a kérdésed, és nem igazán szeret pötyögni, lehet, hogy néha olyat kérdezel, ami kényelmetlen stb. De tényleg ott lehet az is, hogy annyira nem kíváncsi rád. Ha én nem tudok belátható időn belül írni, sok a dolgom, jelzem a másiknak.

dec. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Utolsó 3nak köszönöm. Többieket jelentettem.

Utolsó köszi megfogadom. És valóban itt nem percekről beszélünk hanem egyáltalán nem ir vissza. Kellemtlenségre gondoltam de nem mondtam több esetben sem olyat. Csak szimplán ignorál.

dec. 19. 16:05
 7/27 anonim ***** válasza:
79%
Ez csak részedről barátság, ő nem tart téged barátjának. Elvan veled, ha épp egy közegbe kerültök, de egyébként nem érdekled, nem vagy számára fontos semmilyen szinten. Vedd a lapot és szerintem ne keresd többet.
dec. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
81%

#7 és mit jelentesz rajtuk? Válaszoltak a kérdésedre.

Azért nem válaszol neked, mert épp nem ér rá.

dec. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
71%
Mondjuk hogyha te már rögtön megsértődsz a válaszokon, valószínűleg vele is ugyanígy viselkedsz, ami piszok idegesítő és fárasztó tulajdonság.
dec. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Utolsó nem sértődök de azért egy minimum baráti hangnemet elvárok. Aki nem tud nomálisan hozzászólni gögessen tovább...
dec. 19. 16:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!