Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miről beszéljek az új barátaim...

Miről beszéljek az új barátaimmal?

Figyelt kérdés

most kerültem szeptembertől velük egy osztályba és lett egy pár emberből álló társaság akikkel jóban vagyok. van akivel jobban elvagyok és van akikkel kicsit fura a viszony. szóval a kedvüktől függ mit gondolok róluk. én általában nem mutatom ki ha valami bánt vagy rosszul érzem magam ezért mindig ugyan olyan vagyok és mosolygok meg igyekszem kedves lenni. viszont 2-3 ember nem ilyen és nem mindig kedvesek. talán csak a kedvük rossz és szoktak viccből szivatni is de néha elvetik a sulykot és megbántanak vele. de nem törődnek azzal ha ezt próbálom nekik elmondani. nem akarok hisztisnek vagy kényesnek tűnni ezért nem mondom olyan durva hangsúllyal talán ezért azt hiszik csak viccelek.

emiatt nem tudok mindig megnyilni nekik, nem tudom bizhatok e bennük egy kicsit is. van köztükk egy pár bennük nem bízok mert tudom hogy egymásnak is és másoknak is simán elmondják de az egyik fiú kérdéses még. kéne pár téma amivel kicsit jobban meg tudom ismerni és akkor talán jobban el tudom dönteni hogy érdemes e vele barátkozni. együtt megyünk haza mert arra felé lakunk és ilyenkor csak ketten megyünk (amúgy ez a fiú nem jön be) szóval ez lenne a jó alkalom vele beszélni. mit javasoltok?


dec. 19. 22:55
 1/1 anonim ***** válasza:
én nem barátkoznék olyanokkal akik viccből szivatják a másikat de ahogy érzed
dec. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!