Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mennyit írjon az azonos nemű...

Mennyit írjon az azonos nemű barátod/barátnőd neten?

Figyelt kérdés
Ha nem tudtok találkozni minden héten, akkor mit szeretnél, milyen gyakran írjon rád, S milyen kevés/sok szöveget? Csak szavakban kommunikáljon, vagy néhány mondatos szösszenet is várhat a postaládádban reggel, mi esne jól? Mennyi idő után várod el a válaszát?

#barát #Netes kapcsolattartás
dec. 27. 14:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Annyit amennyi szükséges ahhoz, hogy megbeszéljük a következő találkozót vagy videós chatet, amikor a találkozó nem lehetséges. Ezen kívül még mémeket, vicces videókat küldünk néha egymásnak. Nekem a chat ennyiben ki is fullad, utálom másra használni.
dec. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És ha videó chat kizárva? (kisgyerekes anyukákról van szó főleg..)
dec. 27. 14:37
 3/10 anonim ***** válasza:
Amennyi neki jólesik :)
dec. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

2# én nem videochatelek senkivel, chat közben ezer másik dolgot csinálhatok, a video miatt oda vagyok kötve a telefonhoz/laptophoz.


A legjobb barátnőmmel minden nap többször beszélünk, a többi jó barátommal is napi többször, a kevésbé közeliekkel heti párszor.

dec. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem lehet eldönteni. Kedv, hangulat, mondanivaló és ezer tényező függvénye. A barátság minőségét nem ez fogja meghatározni.
dec. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi jórészt messengeren dumálunk, ha nagyon sos, akkor telefon, de ha nem sürgős, akkor majd amikor lesz ideje megnézi és reagál.

Van, hogy fél mondatot váltunk, jól van-e a másik jelleggel, van, hogy este hosszabban beszélünk, van, hogy napközben is sűrűbben váltunk üzenetet.

dec. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok, nekünk működik a videó, átlagban kéthetente néhány órára ülünk össze. Gyerekes barátnőkkel általában este, miután elaludt a gyerek, és ha fáradt akkor rövidebbre fogjuk. Ilyenkor megbeszélünk mindent, a köztes időben nem beszélünk naponta.

Videó híján oké a telefon is, de mi pl. arról videózunk és van, hogy közben csinálunk ezt-azt, mászkálunk, miközben letesszük a telefont a pultra, csak egy bluetoothos fejhallgató kell hozzá. Tartalmas beszélgetést egyikünk se folytatna chaten, nem szeretjük :) Kinek mi válik be.

Szerintem egy barátságban könnyű megbeszélni, hogy kinek milyen fajta kommunikációra van igénye és a legtöbb esetben van olyan kompromisszum, ami mindkét félnek jó. Érdemes ezeket nyíltan tisztázni, hogy ne gyűljön fel a frusztráció.

dec. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Bármikor kereshetnek a barátaim, amikor tudok reagálok, de nem hisztizhet ha csak egy-két óra múlva reagálok. Ha nagyon fontos akkor telefon. A gyerek nem akadály, a kicsi se, a nagyobbakkal meg az anyja mellett velük is szoros barátságot ápolok, jól kijövök velük. 21 év van köztünk, az én gyerekem is lehetne, de olyan jól kijövünk hogy mindenki csak néz.
dec. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Kitana. ***** válasza:
Akármennyit írhat, nem az a lényeg, hogy ő mennyit ír, hanem hogy velem szemben ne legyen követelőző, ha épp nem válaszolok gyakran, mert épp akármi mást csinálok. Pl itthon én filmezés vagy ilyesmi közben szeretek chatelni, de ha akármi mást csinálok, hobbizok vagy valami, akkor néha órákig nem nézem meg, mit írtak. Munkahelyen is inkább szünetben válaszolok, de lehet, hogy akkor is valaki kimarad, mert mással beszélek inkább. Szóval felőlem kisregényeket is írhat öt percenként, ha meg tudja várni, hogy a nekem megfelelő időben reagáljak. (Nyilván ha valami sos helyzet, akkor írok korábban.)
dec. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ahogy akar

15 eve ismerjuk egymast voltak rovidebb hosszabb szunetek hogy nem volt tali vagy level

Van úgy hogy 2 honapig nem is beszelnik egymassal aztan kuld egy levelet hogy nezett valami filmet

Vagy en irok neki

dec. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!