Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egyáltalán nem érdeklem a...

Egyáltalán nem érdeklem a volt barátnőmet, hogyan engedjem el a dolgot?

Figyelt kérdés
A történetünk 4 évvel ezelőttre nyúlik vissza a gimis éveinkre, legjobb barátnők voltunk majd egy hülyeségen összekapva nem beszéltünk többet. 2 éve felvettem vele a kapcsolatot, igen talán hamarabb kellett volna, de féltem hogyan reagálna. Akkor beszéltünk pár szót, megbeszéltük, hogy senki nem haragszik a másikra és jó lenne esetleg valamikor találkozni is. Aztán végül nem lett belőle semmi, nagyon ritkán egy két szót beszéltünk az interneten és ennyi. Fél éve megint rá írtam, hogy mi újság vele, van e kedve találkozni. Nem akartam újra legjobb barátnők lenni, azóta “felnőttünk” legalábbis hivatalosan és tisztában vagyok vele, hogy rengeteget változtunk. De akkoriban tényleg legjobb barátnők voltunk gondoltam megérdemel annyit a kapcsolatunk, hogy ennyi idő után beszélgessünk kicsit. Megbeszéltük a találkát amit ugye én kezdeményeztem meg igazából szinte az összes korábbi beszélgetést is ( egyet leszámítva) és a találka előtt egy nappal mondvacsinált okokra hivatkozva lemondta. Majd megint megbeszéltünk egy új alkalmat és szintén egy nappal előtte újabb hülye indokkal lemondta. Azóta nem beszéltünk. Nem akarom keresni, mert minden világos. Szerintem ha megmutatnám a beszélgetést bármilyen idegennek rögtön észrevenné mindenki, hogy mennyire egyoldalúan akartam ezt, mennyire kellemetlen már sokszor a próbálkozásom és mennyire vicc néhány válasz tőle. Hogy egy egy üzenetre 1 hét múlva tudott csak válaszolni, kam nem látta, vagy hogy éppen rólam sose kérdezett semmit. Igaz ezeken kívül úgy éreztem, szívesen beszél velem, de be kell látni, akkor a többi negatív dolog nem lett volna amiket korábban soroltam. Nekem is világos, hogy ő nem akarja ezt folytatni. És megfogadtam a második tali lemondás után, hogy hagyom. Ennek ellenére amikor feldob egy egy emléket a telefonom vagy kirak egy képet stb akkor elfog egy szörnyű érzés, hogy mennyire jóban voltunk és mi lett belőle. Nem akarom teljesen lejáratni magam, nem fogok többet írni neki, de mégis olyan nehéz elengedni. Pedig lényegében már elengedtem 4 évvel ezelőtt, de akkor még a dühtől könnyebb volt. Nehezen nyílok meg embereknek, nincs is sok barátom, de akik vannak ők nagyon fontosak számomra es ő is az volt. Rossz látni, hogy neki már én nem, hogy továbblépett. Aki hasonló helyzetben volt mi segített elengedni? Nem mondom, hogy minden nap ezen rágom magam mert az nem lenne igaz, de sokszor előjön es akkor viszont nagyon nehéz.

dec. 30. 23:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Na jó, min kaptatok össze? A barátságotok alatt is te voltál aki az ő társaságát jobban kereste?
dec. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az egész elindító forrása az volt, hogy ő elköltözött egy másik városba, előtte pedig egy városban laktunk. Ugyanúgy egy suliba jártunk utána is tehát nem olyan messzire. Elkezdett hanyagolni, kevesebbet foglalkozni velem, nagyon stresszes volt neki az az időszak és hülyén viselkedett velem, csúnyán beszélt velem. Elmondtam, hogy nagyon megváltozott és nekem ez nem fér bele. Gondoltam próbál majd változtatni vagy legalább megbeszéljük, de nem ez lett a vége. De koránt sem volt ekkora a probléma amekkorának fel lett fújva. A barátságunk elején ő kereste a társaságom sokkal inkább, de ez alábbhagyott. Főleg a költözés után.
dec. 31. 09:54

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!