Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Titeket befolyásolna ha egy...

Titeket befolyásolna ha egy barát nem köszönné meg amit tőletek kap?

Figyelt kérdés

Számomra alap, hogy ha valamit kapok, azt megköszönöm.


Van egy új barátom aki átlagban illedelmes és figyelmes. Segítséget, tanácsot, infót mindig megköszöni, de ha kap valamit, azt soha.

Eleinte nem volt feltűnő,mert nem olyan régóta vagyunk barátok, csak amikor szülinapjára adtam neki ajándékot, nem köszönte meg. Nem foglalkoztam vele, hisz megesik, aztán észre vettem, hogy más dolgokat sem köszön meg. Karácsonyi ajándékot sem. Nem igazán értem miért. Valahogy nem esik jól és nem tudom hová tenni ezt a viselkedést.


jan. 1. 10:03
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Nem igénylem, hogy megköszönjenek dolgokat. Nem azért adok, vagy segítek.
jan. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy kèpzeljük el? Àtadod az ajàndèkot , nem mond semmit?
jan. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem rosszul esne.
jan. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Van hogy semmit,csak megnézkedi. Max valami olyat,hogy tetszik neki. De például most karácsonyra sikerül beszereznem neki egy különleges edíciót ami 4 könyvből áll, az egyik kedvenc írójától. Sikerült kiderítenem, hogy pont ezek még hiányoznak a gyűjteményéből és hármat belőle még nem olvasott. Gondoltam ennek talán örülne. A reakciója: Jéé de jó, csak kár, hogy nem kemény borítású, de alig várja, hogy végre elolvassa őket. Aztán nagyon dicsérte a dobozt amibe csomagoltam mert az nagyon jó lesz neki valami apróságok tárolására. Szerintem örült, de egyben fura is volt. Nekem is az a fontos, hogy örömöt szerezzek, de igazából nem tudom hova tenni a dolgot. Amúgy nem arról van szó, hogy csak én ajándékozok ő meg csak bunkózik. Ő volt az első aki felköszöntött névnapom alkalmából még nyáron. Én az ő névnapjáról lecsúsztam mivel akkor még nem ismertem őt, így szülinapjára adtam neki ajándékot aztán karácsonyra...volt, hogy valamit sütöttem akkor vittem neki sütit és ő is ha kipróbált valami receptet ő is hozott megkóstolni. Ilyenkor én megköszönöm ha hoz valamit de ő nem. Egy kicsit olyan érzést kelt bennem mintha nem tartozna köszönettel hisz ő is adott valamit. Ha adok valami, akkor azt szívből adom, de ha meg sem köszöni az nekem valahogy rosszul esik. Lehet, hogy eltúlzom, de valahogy fura mert, eddig nem tapasztaltam hasonlót a barátaimnál.
jan. 1. 11:20
 5/6 anonim ***** válasza:
20%
Nem érdekelne, hisz tudom: magyarok vagyunk.
jan. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha masban oké,lehet nala ez egy tanult minta otthonrol.Csak orulhetett neki ha tett pozitiv megjegyzeseket ra
jan. 2. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!