Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan kell barátkozni?

Hogyan kell barátkozni?

Figyelt kérdés

jan. 1. 23:10
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Megmondanám neked, de én sem tudom 😄
jan. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Könnyebbet kérdezz, ez nyilván mesterszakos tananyag, mert nekem alapszakkal se sikerült rájönnöm...
jan. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%

Sheldon Coopert kell figyelni, ő igazán érti a módját.

:)

jan. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%

Ez nagyon egyszerű. Például szóba elegyedsz egy szimpatikus személlyel és nem tolakodóan de felteszel neki kérdéseket róla.


Mindenki imád magáról beszélni általában.

Például hova jártál suliba, mi volt a kedvenc tantárgyad? Miért nem pont jogász lettél? Stb.


De ez csak akkor működik, ha nem egy introvertalt embert fogsz ki, mert akkor az a pokolba kíván. De az első pár perc alatt ez úgyis kiderul.


Férjem ki van akadva, hogy én mindig mindenhol két perc alatt összebaratkozok a piaci árussal, tegnap például a petárda árussal is. 🤣

jan. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%

1. Lépés : Feneket fel kell emelni, telót letenni és ki kell menni az ajtón. (Valakinek ez már itt bukta)


2. Keresni kell egy olyan helyet, hobbit ami érdekel és ott segíteni/érdeklődni kell a másikról, közös témát találni.


3. Jókat beszélgetni és a "kereshetlek máskor is?"- kérdésből megalapozni egy állandó kapcsolattartást.


4. Törődni a másikkal, figyelni rá, meghallgatni, segíteni és tisztelni.

jan. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

#5


Mi van akkor ha egy embernek van pár hobbija, de azok inkább ilyen egyedüli programok. Ha a hobbimon keresztül nem találkozok új emberekkel(pedig kinti tevékenység mind), akkor mit javasolsz? Menjek el egy random kávézóba,kocsmába,ilyesmi helyre és csak menjek oda valakihez? Ez azért is nehéz mert általában nem egyedül mennek az emberek, úgy elég nehéz.

Jók amiket mondasz de tudnál példát mondani esetleg? Mert nekem sokszor olyan érzésem van ezzel kapcsolatban, mint mikor valaki azt mondja, hogy pénzt csak pénzzel csinálhatsz. Mint ahogy számtalan ötleted lehet, ha nincs tőkéd akkor iszonyúan nehéz, persze a töretlen próbálkozás előbb-utóbb csak meghozza a gyümölcsét.


Mostanában amúgy is gondolkodom, hogy a 2-3szoros fizetés miatt átköltözöm az ország túl felére, ahol nincs egy ismerősöm sem, ott a kollégákon kívűl hogyan tegyek szert barátokra,párkapcsolatra?

jan. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Senior Séf ***** válasza:

A nőket kérdezd. Ők (evolúciós okokból) a kapcsolatteremtés és -ápolás nagymesterei.

De az biztos, hogy azzal nem lősz mellé, hogy ha adsz, adsz és adsz.

jan. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!