Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Masnak is nehezen megy baratsa...

Masnak is nehezen megy baratsagokat kialakitani 30 ev korul?

Figyelt kérdés
Regebb ugy ereztem sok baratom van ,de igazabol azokat a kapcsolatokat en apoltam inkabb ,ha ezek lekoptak. Egyik legjobb baratnomnek hitt ember elkoltozott az orszagbol,azota nem is nagyon keres,egy ideig probaljoztam,de mar inkabb nem eroltetnem ra magam. Masik kozeli baratomnak parja lett, ha harom negy havonta talalkozunk az is sok,pedig regebb hetente ketszer-haromszor is. A harmadik kozeli ismerosom egyezeruen nem hiv sehova,ritkan meg elmegyunk valahova, de ha hivom is akkor is mindig nem a valasz (munkatarsak vagyunk-de egy 14 eves baratsagrol van szo) a tobbi baratomnal os ez a helyzet. Mar nem is keresek inkabb senkit, eljarok edzeni,konyklubba, de nekem is hianyzik valakivel egy mellyebb kapcsolat. Masnal is van ilyen?
jan. 3. 21:04
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Én nem nehéznek, hanem lehetetlennek érzem. Az a helyzet, h 30 év fölött a legtöbb embernek minimum párkapcsolata, de inkább már családja van. Ők már inkább más családosokkal vegyülnek, nem az egyedülállókkal. Ez van.
jan. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Igen, másnak is
jan. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

Hm érdekes... Ezt a kérdést én is ki írhattam volna pont így.

Ha gondolod írj rám. 30/N

jan. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen nehéz már ilyen korban igaz barátokat találni! Mindenki a saját életére karrierjére, családjára koncentrál! Leépülnek a barátságok nagy része és igen azért hiányoznak a mélyebb beszélgetések és hasonlóak...nem vagy egyedül!🫤
jan. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Igen,mar egyre nehezebb...foleg pofara eses utan.Nekem volt olyan baratnom aki egy ido utan elkezdte velem leredukalni a talalkakat es a rendszeresbol akart havi egyet.Amit nem ertettem mert semmi valtozas nem tortent sz eleteben.Gondolom lettek masok vagy felelevenedtek regi kapcsolatok.Nem tudom.Bizonyara egy idoszakra kellettem neki.

Akik meg talalnak parkapcsolatot eleve elkezdik leepiteni a baratsagokat.Pedig ha valami fontos beleferhetne tobbszor mint 3 havonta.

Elkezdtem gondolkodni ilyen dolgokon es mar nem baratsagban gondolkodok.Ha lenne valaki az csak egy jo par lehetne.Ott lehet a melyebb kapcsolatot,rendszeres idotoltest fenntartani.A baratok meg ha talalnak valakit ugyis lepnek.Ez van

jan. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

3-as ,nyugodtan te is ram irhatsz :)


Amugy nekem is van mar 4 eve parom ,igaz nincsennek gyerekeink,meg nem hazasodtunk ossze,de oszinten meg nem is tervezem. Sok a minosegi ido vele,de hianyzik a baratnos valtozat is.A paromnak 4 baratja is van ,aki gyerekkoratol megvannak,sokszor irigykedem is ez miatt. Ugy ereztem ,hogy eleg sok baratom van,de a szemelyes talalkozas utan kicsit kihaltak a dolgok.Harom ismerosom is van,aki pl Budapesten lakik,volt olyan,hogy csak egy napra mentem ki egy koncert miatt,de en akkor is torekedtem a talalkozasra,viszont pl most is Karacsonykor ket ember is itthon volt tobb napot,de egyik sem kerdezte meg,hogy osszefutnank-e. Ilyenkor inkabb mar en sem eroltetem es igy latom,hogy akkor mar sem talalkozas,sem beszelgetes nincs egy ido utan. Persze nem feltetlen oket okolom,valami biztos kell legyen velem is,hogy regebb belefertem az idejukbe ,de mar nem.Es ugyanez az erzes van magammal kaocsolatban,akikkel itt lakom a varosba,es pl szeptember ota nem talalkoztam.

jan. 4. 11:15
 7/10 anonim ***** válasza:
30 fölött már nekem is úgy lett, ahogy 1-es írta. Akkor mentem férjhez, és férjem legjobb barátjának a feleségével barátkoztam. Illetve ő nyitott felém, kedves volt, és kialakult, barátság lett belőle.
jan. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nehéz,nekem csak felszínes ismeretségek vannak.

Egy barátnőt mondok akivel sok midnent megtudok beszélni,de mivel messze lakik találkozni nehezen lehet az eltérő munkarendünk mellett.De ő is olyan ha éppen pasija van akkor messengeren sem képes válaszolni.


Kutyám által sok kutyást ismerek, ha sétálunk azért ha nem is minden nap,de sűrűn sikerül legalább egy kicsit kommunikálnom ember társaimmal :D van két lány akivel nagy ritkán össze lehet hozni közös sétát. De úgy nagyon mélyen nem lehet beszélgetni havi 1-2 közös séta kevés erre. Az egyik fura,mert tök jól elbeszélgetünk van hogy fbon is majd egyszer csak eltűnik és nem ír vissza és mondjuk eltelik 3 hét írja,hogy egy sétában benne vagyunk? persze írom hogy igen. De volt mikor 2 hónap telt el gondoltam ráírok. Jött is sétálni.


Akkor volt mikor írta hogy majd elmehetnénk bulizni is.

Mondtam oké, azóta nem is beszéltünk.


Nem igazán értem ezt.


Tudom nem barátság,de legalább történik valami időnként.


Mély barátságról letettem sajnos.

Nincs párkapcsolatom jelenleg.

Néha eléggé egyedül érzem magamat.


De én is úgy vettem észre mindenkinek van már családja,párkapcsolata és nem ígényel barátnőket.

jan. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én is nagyon szeretnék egy jó barátot de már elmúltam 36 éves, és egyre jobban azt érzem hogy már nem is lesz. Pedig nyitott, öszinte,és barátságos vagyok. 37F
jan. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Eléggé
márc. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!