Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem nézi meg az üzenetemet?

Miért nem nézi meg az üzenetemet?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel többször is próbálkoztam ismerkedni snapcheten ( évek óta nem láttam azért nem élőben) és mivel barátok vagyunk ezen a platformon nem látom egyértelmű jelét annak hogy nem érdeklem, és annak se hogy igen. Ugyanis az elmúlt 1 évben kb.haromszor próbáltam nyitni felé de meg se nyitja, el sem olvassa az üzenetet. Ez annyira szar érzés akkor miért nem töröl a barátai közül csak simán vagy miért nem mondja meg hogy nem érdekelsz?

jan. 5. 23:54
 1/5 anonim ***** válasza:
65%

Ha gondolod, küldök neki valami váratlan snapet ;)

Felejtsd el, töröld le, akár a Snapchatet is, éld az életedet. Ne ragaszkodj valakihez, aki ignorál. Találsz helyette mást. Lehet, hogy soká, de addig kibírod. :)

jan. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
En akkor nem nyitom meg faceb az uziket, ha az illetot szolidan koptatno szeretnem... a legtobben ertenek is belole es nem keresnek tobbe.
jan. 6. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

*facen

*koptatni

jan. 6. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem nézi meg, akkor nem érdekled. Ha megnézi az összeset, de nem válaszol, akkor sem érdekled. Ha válaszol is, de csak egy szavas vagy olyan semmilyen válaszai vannak, akkor sem érdekled. Sőt, ha előtte sokat cseteltettek hónapokig, hetekig és másnaptól nem válaszol, akkor is le akar koptatni. Azt hogy miért csinálják, csak ők tudják választ nyilván nem fogsz kapni rá. Engem már nem is érdekel. Jobban jársz, ha lazán tovább lépsz.
jan. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
88%

Simán lehet, hogy nem használja már az appot, ezzel is számolj.


Én is letöröltem minden közösseégi oldalt, lehet, hogy ő is valami hasonlót csinált. De ez csak egy eshetőség.

jan. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!