Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elhagy a barátnőm?

Elhagy a barátnőm?

Figyelt kérdés

Nemrégiben elkezdtem egy fiúval ismerkedni, jól megy minden, nagyon rendes. elkezdett a társaságunk is közösen szórakozni, mert jól kijön mindenki.

A legjobb barátnőm, (4 éve) pedig nagyon furán viselkedik egy ideje.

egyáltalán nem akar velem lenni ha a fiúval vagyok, nem akar az összejövetelekre eljönni. Ilyeneket mond hogy rá csúnyán néz a srác mikor ez közel sem igaz!

Nem tudom, mit tudnék csinálni, nem akarok senkit elveszteni….

Lehet tudni, hogy miért csinálja ezt? ha megkérdezném, letagadná, hogy távolodik.


jan. 6. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"ha megkérdezném, letagadná, hogy távolodik."

Sosem volt szó barátságról. Sajnálom.

jan. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%

Irigy ostoba önző féltékeny sunyi aljas , ezek a lehetőségek. Vannak esetek mikor a haverok vagy a társ választást ad vagy mi vagy a csaj

haverok mert vége a cimboraságnak . Akkor lenne érthető ha a szélhámos problemás gyökértől óvnának aki allandó bajt okoz mindenkinek , de ez is magánügy .

jan. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Vagy vissza lett utasítva a párod által, magyarul megpróbált kikezdeni a háttérben a pároddal-erre utal ez: "Ilyeneket mond hogy rá csúnyán néz a srác "


És azért kerüli, mert fél, hogy a srác buktatná előtted. De még érdekében áll veled kapcsolatban állni-már mint a "barátnődnek".


Ha a párod akart volna kikezdeni, ezt a szöveget sosem mondta volna neked. Ellenben bárhol is legyetek a te személyedhez ragaszkodna.


Én az előzőre tippelek.

jan. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3 És az 1-nek is igaza van.
jan. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ilyenkor mi a teendő? hanyagoljam a lányt?
jan. 6. 19:17
 6/6 anonim ***** válasza:
46%

#3:

Bocs, de hol a fenébe írt a kérdező a párjáról? Te melyik meccset nézed? :D

jan. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!