Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mennyire tartjàtok elfogadható...

Mennyire tartjàtok elfogadhatónak ha egy baràtotok lemondja a közös programot,hogy egy màsik baràtjàval vagy ismerősével talàlkozzon? Ti hogy àlltok hozzà ehhez?

Figyelt kérdés
jan. 6. 20:45
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Ha időben szól akkor elfogadom és nem csinálok belőle problémát. Ha egy órával a velem való találkozás előtt mondja le akkor durcás lennék.
jan. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy gondolja, ahogy ő szeretné, ahogy neki jobb.. Nem probléma, nem erőszak, és nem kötelező tevékenység.
jan. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Csak ha gyakran csinàlja sértő.Főleg ha még kifogàst is gyàrt mellé.Nalam neha belefer ha szol elotte es javasolnuj idopontot a talalkozasra.
jan. 6. 21:05
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
Igazából nem nagyon hatna meg, többet nem szerveznék vele semmit, az lenne az utolsó.
jan. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4-es az is egy jo valasztas
jan. 6. 21:36
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen, többször eljátszotta ezt velem. Többé nem hívtam őt el, ha ő hívott én nem értem rá. Nekem ilyen emberek nem kellenek az életembe.
jan. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6.Igen pont az a baj tobbszor eljatsszak.Es az nem igaz hogy annyiszor ez annyira halaszthatatlan.Mindig van valasztasi lehetoseg is.Szerencsere nem mindenki ilyen,de van akinel ez rendszeres.
jan. 6. 23:04
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha gyakran csinálná akkor venném a lapot hogy nem kíváncsi rám. Ha azt érzem hogy egyoldalú egy kapcsolat, 2 dolgot szoktam tenni:

1. Megpróbálom megbeszélni

2. Ha ez nem jön be (pl kedvesen bájolog, nem mondja a szemembe a frankót), de azt érzem hogy mindig én kezdeményezek, hátralépek és hagyom hogy most a másik kezdeményezzen. Általában jól szoktam érezni a dolgokat...

Te is tedd ezt. X alkalommal elhívtad, lemondta. Nézd meg, ezúttal vajon elhív ő téged? Felajánlja hogy "bocs a multkoriért, tudom hogy a sokadik, de kedden szabad vagyok és bepótolhatnánk". Ha nem, akkor tudod a választ...

jan. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet én vagyok érzékeny, rugalmatlan, de nekem első alkalommal sem esne túl fényesen a dolog.

Ha ezt eljátssza még pár alkalommal, akkor viszont leülnék vele beszélni erről. Nem telefonon, mert ott nem lehet látni a mimikát, a testbeszédet, ami sokszor többet elmond, mint más. Ha ott sem jutunk előrébb, akkor inkább várok, és nem nyitok felé. Amikor x idő után sem ír, sem akar találkozni, akkor levonom magamban a tanulságot; így akart lerázni, csak nem akarta megmondani, valamilyen okból.

jan. 7. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!