Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mitől lehet az hogy az egyik...

Mitől lehet az hogy az egyik pasi barátomnak (tudat alatt) csak ugy hirtelen kimondom a nevét amikor éppen csinálok valamit? Gondol rám azért? Nem vagyunk szerelmesek!

Figyelt kérdés
Volt hogy beszélgettem vele telefonon, az egyik volt pasimról, és helyette véletlenül az ő nevét mondtam ki, meg ő szólt rám nevetve, hogy várj, tudat alatt az én nevemet mondtad ki, nem is velem jártál, ott beégetem. Azt mondtam neki hogy szoktam gondolni rá gyakran, és hogy ő is rám. Lehetséges hogy emiat van ez?
jan. 7. 10:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmi természetfeletti nincs benne, csak bele akarod magyarázni. Ha mégis elhiszed, az már az Ezotéria kategóriába való, az ottani trollok majd jól telerakják a fejed minden hülyeséggel.
jan. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
16%
Olyankor épp a képeidre onanizál.
jan. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez valaki diszfnukció lehet gondolom.

A tudat alatt meg pont azt jelenti, hogy nem nyilvánul meg direktben

jan. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!