Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mennyire nehéz középsuliba...

Mennyire nehéz középsuliba beilleszkedni?

Figyelt kérdés
Az én esetem kicsit más, nagyon nehezen ismerkedek másokkal, a régi barátaimat is ellöktem magamtól egy idő után. Nem tudok emberekkel miről beszélni, kevés téma van ami érdekel és minden egyes idegennel való beszélgetésem alatt kényelmetlenül érzem magam. Bármilyen csoportmunka, vagy társasjáték nehézséget jelent és gyakran úgy érzem, hogy tényleg jobban elvagyok egyedül. Lehet, hogy nem is fogok tudni beilleszkedni soha sehova. Ezzel a gondolattal még talán meg is tudnék barátkozni, de félnék attól, hogy pl elkezdenének valamivel csesztetni, mivel nem ismernek és eléggé túlerőben lennének, tekintve, hogy egyedül vagyok.
jan. 7. 20:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez teljes mértékben egyén és közösségfüggő.

Ha normális emberek járnak oda, akkor lehet, hogy egy fura osztálytárstól elhúzódnak, de nem piszkálják. Ha rosszindulatúbb a társaság, akkor rá fognak szállni.

jan. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!