Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha a barátaim nem...

Mit tegyek ha a barátaim nem foglalkoznak velem?

Figyelt kérdés

Egy hármas barátság tagja vagyok. Nos szerintem nem kell bemutatni a helyzetet, hogy mindig én voltam a kakukktojás. Ők legjobb barátnők voltak aztán elkezdtek velem barátkozni, de annyira fura minden. Ők tök jól elvannak egymással és velem is jóba voltak most pl téli szünet alatt is mindig kerestek, viszont most alig írnak. Minden nap látom őket mert osztálytársak vagyunk és annyira fáj, hogy ők ketten tok jól elvannak délután hivasoznak én meg le vagyok szarva. Mit tehetnék?

16/L



#barát #probléma #harmasbaratsag
jan. 9. 06:19
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
Írjál te nekik
jan. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%
Írj nekik te, szervezz valamilyen programot. Nyiss más emberek felé is, barátkozz több emberrel, ne csak kettőjükre építsd a szociális életed.
jan. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, te nem vagy a "klikk" tagja, csak elvannak veled.


Sajnálom, de ez az igazság. Én is voltam ilyen "baráti kör" része... mondanom sem kell, ők ketten állandóan együtt lógtak, engem alig hívtak bárhová, ha én kerestem őket, akkor eljöttek, de nem vontak be sok mindenbe etc.


Ez nem barátság, hiába igyekszel elhitetni magaddal.

jan. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!