Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt olyan hogy rossz irányba...

Volt olyan hogy rossz irányba változtál? Ha igen minek a hatására és miben nyilvánult meg?

Figyelt kérdés
Maradtál ugyanolyan vagy valtoztattal?

jan. 9. 09:43
 1/2 A kérdező kommentje:
Emberi tulajdonságokba akartam, bocsi
jan. 9. 09:44
 2/2 anonim ***** válasza:

Jó és rossz irányba is sikeredett az elmúlt években változni, de attól tartok, az utóbbiból van több.


Bizalmatlanabb lettem, türelmetlenebb, sportszerűen halogatok, szerintem már kimondottan pesszimistának is számítok. Ezek mellett pedig kiüresedtem, bár lehet, nem ez a jó szó rá, de valahogy tompán érzek mindent, alig van valami, amiért hosszabb távon képes vagyok lelkesedni, és bár vannak céljaim, mégsem teszek értük, amivel meg magam alatt vágom a fát...

Illetve... már nincs kedvem másoknak segíteni, szívességeket megtenni. Régen szívesen tettem mindkettőt, de amióta csak olyankor találnak meg az emberek (még olyanok is, akikkel amúgy előtte nem beszéltünk akár évekig sem), amikor nekik kell valami, már nem megy. Valahogy belefáradtam abba, hogy mindenki csak kér, követel, de nem ad.


A 2021-es év nekem csalódások sorozata volt, magánéleti síkon, akkor és azok a dolgok indították el bennem ezeket a változásokat.

jan. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!