Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Internetes barátság létezik?

Internetes barátság létezik?

Figyelt kérdés

Nem igazán szeretek interneten ismerkedni viszont sajnos a mai rohanó világban fel kell venni a ritmust. Nem arról van szó hogy nincsenek barátaim, csak kicsit több barátra szeretnék szert tenni, még nem nagyon találtam meg a társaságomat de nyilván ez idővel bekövetkezik. Úgy vagyok vele hogy nem végig interneten szeretném vele tartani a kapcsolatot hanem össze barátkozunk és ha meg van a közös téma, hasonló az érdeklődési körünk akkor fokozatosan haladunk előre. Pl elsőnek írogatás, aztán hivásozás, utána élőben találkozás. De akár a hivás is jó az a lényeg hogy közös élményeket, jó pillanatok legyenek az adott személlyel. Úgy vagyok vele hogy mindenki okkal jön az életünkbe, és nem pont az interneten kéne ismerkedni de ha nagyon egy hullámhosszon vagyunk akkor szerintem ez egy jó dolog.


Egyébként lány vagyok.

Esetleg tikton lehet barátokat szerezni?



jan. 9. 16:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Eleinte létezik aztán mindenki kinövi
jan. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem lép át a valós térbe idővel ellaposodik. Hiányoznak belőle a szükséges ingerek.
jan. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igen ezt mondom hogy ha élőben nem találkozunk akkor nincs értelme. De ha találkozunk úgy működhet vagy egyáltalán valós az hogy találkozunk?
jan. 9. 16:34
 4/14 anonim ***** válasza:
67%
Számomra nem. Nem tudok barátként tekinteni valakire, akivel sosem találkoztam. Ha beszélgetünk párszor, egy hullámhosszon vagyunk és utána egyből találkozunk, az úgy oké, abból akár alakulhat is valami idővel. Viszont nem írogatnék/hívásoznék hetekig, hónapokig találkozás nélkül.
jan. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Amíg van érdeklődés mindkét félben, addig biztosan működhet, aztán valamelyik fél talál élőbeni barátokat vagy lesz párkapcsolata pl...

Évi 1-2-3 levélre, üzenetváltásra is korlátozódhat ez a végén, amolyan "én jól vagyok te hogy vagy?" stílusúra.

jan. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Van olyan internetes barátnöm (én is nö vagyok), akivel már 15 éve van internetes kapcsolatunk, tényleg barátnak tekintjük egymást, ennek ellenére még soha nem találkoztunk.
jan. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
49%
Én is leveleztem pl. külföldi illetővel (de magyarral is) úgy, hogy 6 évig csak leveleztünk, utána találkoztunk személyesen.
jan. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Hosszan tartóan nem, mert valami mindig közbejön: kiderül, hogy az egyik fél mégsem szimpi a másiknak, stb.
jan. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
78%

Én akkor szoktam a kapcsolatot megszakítani, ha pl. felvetek témákat, a másik fél nem reagál rá, vagy tőmondatokban reagál.

Nem kell hosszú leveleket írogatni, de az ilyen "igen", "nem", "hát van az úgy", "érdekes", "tudom" szavakból álló üzenetek vagy levelek számomra semmit nem jelentenek.

jan. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
16%

#6:

Akkor ti nem vagytok barátok, és soha nem is lesztek így. Ha valamelyikőtök bajba kerül, nem számíthat a másikra. Ez minden, csak nem barátság.

jan. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!