Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mivel csinálhattam a barátombó...

Mivel csinálhattam a barátomból párkapcsolati pótlékot?

Figyelt kérdés

4 hónapja összebarátkoztam egy pasival (lány vagyok), mikor megismertem volt egy kapcsolatom és sokat beszélgettünk erről vele.

Pár napja alig írt, eddig mindig írt.. elegem lett és megkérdeztem mi a baj... erre hogy úgy érzi párkapcsolati pótlék lettem... de nem tudom mitől miért lett ilyen..? jogos ez részéről, mit csináljak?


jan. 17. 07:57
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Nem vagyunk médiumok, ennyi alapján senki meg nem mondja neked hogy mi volt a baj.
jan. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az a baja, hogy érzelmileg leszívod, de te nem nyújtasz szinte semmit.
jan. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Fontos neked? Lennél vele egy kapcsolatban?


Ha a válaszod nem, akkor igaza van és csak arra használod szegényt, hogy pótolja benned az űrt ideiglenesen, de annyira meg nem kell neked, hogy megállapodj mellette.


Valószínűleg ő többet érez és vár, reménykedik, hogy veled lehet. Ha ennek semmi esélye, szerintem mondd el őszintén neki, mert miattad elveszít más komoly lehetőségeket, hogy normális kapcsolata lehessen.

jan. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem:

Neked van(nak) megoldatlan/feldolgozatlan/nemrég véget ért párkapcsolatod, ezen rágódsz/agyalsz, ezt hozod elé: így nézve valóban csak pótlék neked.

De ez csak a "Tegyük Fel, Hogy..:" kategóriás gondolatmenetem, mert semmi közelebbit nem tudunk.

jan. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak használod, ahogy mondják leszívod de te nem adsz semmit, valószínűleg ezt érzi. Ha ló nincs, szamár is jó alapon.
jan. 18. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!