Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez igaz barátság?

Ez igaz barátság?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A "legjobb" barátnőm nagyon furán viselkedik velem. Szomorú egy férfi miatt és rajtam vezeti le a feszültségét úgy érzem.Azt mondja értetlen vagyok még idegesítő. Meséltem neki , hogy alakul egy nővel a kapcsolatom (leszbikus vagyok) és folyamatosan ebbe is bele köt , mintha nem tetszene valamiért neki. Rám mondja hogy fura vagyok az utóbbi időben, közben meg ő a fura...Soha nem viselkedett így velem.
jan. 17. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Féltékeny rád hogy jobb helyzetben vagy mint ő. De semmiképp ne hagyd magad elnyomni, szólj vissza, és védd meg magad!
jan. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azt mondta, hogy szerinte azért vagyok ilyen mert teszik nekem😂😂. Igaz hogy sokszor fogtam és simogattam a kezét meg a combját de rossz szándék nélkül

Láttam ki van és nyugtatni akartam.....

jan. 17. 22:09
 3/4 anonim ***** válasza:
32%
Én nem szoktam a haverok combját fogdosni, ha idegesek...
jan. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen barátom, ő fiú én lány, elég toxikus volt. Na ő is csinálta ezt, neki nagyon tetszett egy lány de ő ezt nem viszonozta, én közben megismertem egy srácot akivel végül két évig voltunk együtt. Próbálta az ismerkedésünket szabotálni, mindenbe belekötött, hogy ez és ez a baj a gyerekkel és úgyse fogunk összejönni, ha igen szar lesz, szerinte amúgy se tetszik nekem csak pasihiányom van. Összejöttünk akkor nagyon kivolt nem akarta hallgatni a sztorikat róla... Meg is szakadt a barátságunk és javaslom neked is ezt
jan. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!