Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi lehet az oka, ha valaki...

Mi lehet az oka, ha valaki nem reagàl a meghívàsra?

Figyelt kérdés
Adott egy kialakulóban lévő (5-10 fő baráti társaság). Kb 1 éve van meg a jó viszony. Van messenger csoportunk is, itt szoktunk beszélni. Illetve átjárunk egymáshoz vendégségbe. Amikor meghívtam őket, akkor az egyik ember nem reagált semmit messengeren a meghívásra, szóban sem mondott semmit, nem is jött el. Később válaszolt más üzenetekre, máshoz ment vendégségbe. Szerintetek mi lehet az oka? Tudtommal nem bántottam meg semmivel. Nem értem.
jan. 25. 14:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem akar, de chaten beszelgetni szeret
jan. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem akart elmenni/nem ért rá.
jan. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2# Akkor miért nem írja meg, hogy nem jön? Mindenki más megírja egymásnak, ha nem tud menni, semmi probléma nincs belőle.
jan. 25. 14:46
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
Van, aki sunyi, aki nem mer/akar ilyent megírni, mert nem akar konfrontációt, plusz kérdéseket emiatt (mert vannak, akik ilyenkor indokot várnak el a másiktól, hogy az miért nem akar, tud ott lenni valahol), vagy sértődést nem szeretne ebből. Vagy tart a következményektől, hogy pl.: legközelebb meg sem hívják, meg sem említik az esetleges közös programot neki.
jan. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
En ertem, hogy nem akar, de nem valaszolni, azt mondani, hogy sajnos nem tudok menni az mar az emberek kozotti civilizalt viselkedes nem ismerese.
jan. 26. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ti rákérdeznétek személyesen? Vagy engedjem el?
jan. 26. 13:00
 7/7 anonim ***** válasza:

Én nem kérdeznék rá, de szerintem neked kellene, mert addig úgysem nyugszol le, amíg nem kapsz egy indokot.

Egyébként én akkor csinálom ezt, ha akarok menni valami programra, de nem tudom fixen, hogy fogok-e tudni. Az utolsó pillanat utánig várok a visszajelzéssel, mert lemondani nem szeretném, biztosra pedig nem tudom ígérni ilyen esetben.

jan. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!