Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Valaki járt már hasonló...

Valaki járt már hasonló helyzetben? Ex csajom meg a mostoha húga meg családi kapcsolódás a téma

Figyelt kérdés
Szóval jó évvel ezelőtt megismerkedtem egy csajjal belém zúgott minden ahogy kell ezt úgy kell elképzelni a mostoha anyja külön akik két fiával és az ex csajomnak a félvér húgával tavaly nagy botrány volt mert utálja az ex csajom a mostoha anyját nagyon meg a nagyobbik fiát de ez oda vissza játszik ez az utálosdi össze kaptak de nagyon durván még hónapok múlva is ment az utálkozás de a mostoha anyjával se jön ki jól azok is utálják egymást megmondta oda nem mehet az ő házába a félvér húga néha átmehetett ex csajomhoz de megmondta a mostoha anyja meg a nagyobbik fia hogy oda nem mehet többet nem beszélnek egymással, nah felléptem egy online játékban és látom hogy együtt játszanak mindenki mindenivel akkor hogy van ez a nagy utálosdi? Valaki tapasztalt már ilyet?

jan. 25. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem jártam még.
jan. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld szépen, tagoltan, magyarul leírni mégegyszer, mert érthetetlen zagyvaság az egész.

Köszönöm!

jan. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Jaja tőmondatokba mert azt se vágom hogy ki kinek a kije

Meg a félvér az féltestvér lenne?

jan. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor megpróbálom normálisabban van egy családanya az én ex csajomnak a mostoha anyja ennek a család anyának van 3 gyereke abból egy féltestvére az exemnek azzal tartja a kapcsolatot de elvileg nem mehet le hozzájuk mert csúnyán összekaptak hónapokig zajlott erről ez a légkör meg utálja az ex csajom a mostoha anyját de nagyon durván és ez kölcsönös a másik két srácot is utálja de ők is őt felmentem egy online játékba amit anno játszottunk egy éve nem is játszanak együtt most feléptem és ex csajom tudom hogy utálja a másik két srácot de még is velük játszott egy partyba akkor ez hogy van? Eddig nem játszottak együtt egy évig most meg a nagy puszi puszi gameles van közösen? A múlt el van felejtve? Mostoha anyja is mondta oda többet nem mehet! Utálják de most meg hirtelen kibékültek? Tőlük nem tudom megkérdezni mert már nem tárgyalok egyikkel sem. Remélem ez így érthetőbb
jan. 25. 21:30
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát jobb mint az eredeti

Az hogy online együtt játszanak még nem jelenti azt hogy kibékültek, ott elvannak azt jónapot lehet hogy élőben meg kikaparnák egymás szemét online tudod némitani stb

jan. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ment a pacsi köszi a választ lehetséges facen nem is ismerősök régóta csak hogy egy osztagba invitálták őt egy szobába hogy együtt játszanak ez kicsit furcsa volt nekem
jan. 25. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!