Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy ellenkező nemű barátom...

Egy ellenkező nemű barátom beszélgetés közben hozzám ért, ez mi lehet?

Figyelt kérdés
Nagyon jól ismerjük egymást pár éve, helyes pasiról van szó, de sosem volt semmi köztünk csak barátság! A napokban beszélgetés közben (pont olyan téma volt) hogy megsimogatta a kezemet, és is azonnal megfogták az övét, és nem értem miért, de nagyon jóleső érzés volt, amit nem tudok hova tenni. Ö laza srác, neki ez bármikor megy, hogy megérintsen tuti nem képzelt mögé semmit! Viszont ezek szerint az érintése bennem valamit mint ha kiváltott volna, nem tudom mit. Meg is írtam.neki hogy meglepett mikor megsimogatta a kezem, és hogy nagyon jól esett, annyit válaszolt hogy örül neki! Járt már valaki így hogy egy sima érintés nagyon jól esett?
jan. 27. 08:02
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Járt. De az, hogy te esetleg ebbe szeretnél többet beleképzelni nem elég, jó lenne azt is tudni, hogy a másik mit gondolt, miért csinálta.


Ha ilyen nagyon laza, közvetlen a pasi akkor szerintem ne próbálj ebbe túl sokat belelátni, ha többet akar tőled, valószínűleg az se fog nehezére esni, hogy tudtodra adja. :)

jan. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!