Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van ez? Vajon megilyedne...

Miért van ez? Vajon megilyednek ilyenkor?

Figyelt kérdés

Sokszor írnak rám fiúk hogy mizu hogy vagyok pedig nem is ismerem őket. Ilyenkor írják nekem hogy küldjek képet (ruhában, mert egy képem sincs magamról csak a profil képem.)

Ilyenkor általában küldök 4-5 db képet és írják hogy hogyan lehetek ilyen szexi. És miután ezt írták általában el tűnnek. Nem is írnak.



febr. 13. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Mi azt honnan tudnánk? Attól függ, milyen képet küldesz nekik. De lehet azt gondolják, hogy kamu képek.
febr. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Csak a képek kellenek nekik, azt használják fel a későbbiekben. Eladják/ verik rá stb.
febr. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2 de ruhás képek. Csak azért kérték hogy lássák hogy nézek ki. Legalább is én így gondolom
febr. 13. 20:21
 4/6 PMC Wagner ***** válasza:
#3 Lényegtelen. Már csak az hogy vissza írtál és küldtél nekik képeket ettől úgymond "személyesebb" kirázzák a gyíkot rá aztán vége a varázslatnak, másnap mennek a következő új húsra.
febr. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
29%
Mizu? Hogy vagy? Küldesz képet?😁
febr. 14. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Miért küldesz egyáltalán képet? Az ilyeneket tiltani kell!
ápr. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!